آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 90618
تاریخ انتشار : 14 دی 1394 12:8
تعداد بازدید : 923

راه اندازی سرویس انتقال هزینه مکالمه تلفن همگانی به تلفن ثابت

سرویس انتقال هزینه مکالمه تلفن همگانی به تلفن ثابت (virtual Account) در منطقه 5 مخابرات استان تهران به صورت پایلوت راه اندازی شد.

فناوران- خلیلی معاون شبکه مخابرات استان تهران گفت: در سرویس انتقال هزینه مکالمه تلفن همگانی به تلفن ثابت یا VA می توان از تمام تلفن های همگانی بدون نیاز به کارت تلفن همگانی استفاده نمود. در این سرویس هزینه مکالمات انجام شده از طریق دستگاه های تلفن همگانی به حساب تلفن ثابت کاربر منتقل و در قبض تلفن وی درج می شود.وی خاطر نشان کرد: مشترکان این سرویس دارای 200 هزار ریال شارژ اعتباری اولیه هستند که به کمک آن مکالمات خود را انجام داده و در پایان هر دوره آن را تسویه می نمایند و مجددا شرکت مخابرات 200 هزار ریال اعتبار به حساب آنان منظور می نماید.
خلیلی گفت: این سرویس برای کنترل هزینه های ارتباطی اعضای خانواده خصوصا دانش آموزان، دانشجویان، کارگران محیط های مختلف، خانواده های ندامت جویان، شرکت های بازاریابی تلفنی، مدارس و... راه اندازی شده است.معاون شبکه مخابرات استان تهران در خصوص نحوه دریافت این سرویس افزود: مالکین تلفن ثابت (ساکنین منطقه 5 مخابراتی و یا مشترکانی که پیش شماره آنها با عدد 5 شروع می شود) می توانند با مراجعه به امور مشترکان مرکز مخابراتی محل خود و تکمیل فرم های مربوطه این سرویس را دریافت نمایند.
وی در پاسخ به چگونگی استفاده از سرویس VA گفت: مشترکان می توانند پس از شماره گیری عدد 900211 شماره کارت سرویس خود را وارد کرده و علامت # را فشار داده سپس رمز عبور خود را وارد کرده و علامت # را فشار دهند پس از آن شماره مورد نظر خود را گرفته و با زدن علامت # مکالمه خود را انجام دهند.     


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :