آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 90522
تاریخ انتشار : 13 دی 1394 11:59
تعداد بازدید : 753

محصولات 2016 کسپرسکی فارسی شد

شرکت ایدکو، توزیع کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه، برای پنجمین سال متوالی و در آستانه سال نو میلادی، جدیدترین راهکارهای امنیت کسپرسکی برای کاربران خانگی را به زبان فارسی عرضه کرد.

فناوران- امسال نیز به روال سال های گذشته، کاربران ایرانی آنتی ویروس کسپرسکی می توانند نسخه های اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی ۲۰۱۶ کسپرسکی را، از ۱۲دی ماه  به زبان فارسی مورد استفاده قراردهند.
سینا بقایی، مدیرعامل شرکت ایدکو با بیان اینکه همکاری نزدیک ایدکو و کسپرسکی در فارسی سازی محصولات از پنج سال قبل آغازشده و همچنان ادامه دارد، افزود: خوشحالیم که از ابتدا تشخیص دادیم یکی از راه های کاهش مخاطرات حضور در فضای سایبری برای کاربران استفاده از محصولات کارآمد است و این کارآمدی می تواند با فارسی سازی رابط کاربری و پیام های برنامه به زبان مادری تکمیل شود.
بقایی با اشاره به همکاری گسترده ایدکو و کسپرسکی در همه ابعاد ارایه و بومی سازی انواع محصولات و راهکارها گفت: بازخوردهای مناسبی که هم ما و هم شرکت کسپرسکی از فارسی سازی گرفته ایم، سبب شده که هرساله این روند تکرار شود و مشتریان ما نیز در انتظار دریافت این نسخه های فارسی باشند.
نسخه های فارسی محصولات خانگی کسپرسکی مانند معمول از وب سایت رسمی و یا فروشگاه‎های آنلاین همه نمایندگان قابل دریافت و به کارگیری است. 
علاقه مندان می توانند با مراحعه به وب سایت کسپرسکی آنلاین و دریافت نسخه آزمایشی این محصول از آدرس irkaspersky.com/kaspersky-persian-2016 به مدت یک ماه از مزایای استفاده از آن بهره بگیرند و در صورت تمایل آن را خریداری کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :