آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 90127
تاریخ انتشار : 6 دی 1394 11:18
تعداد بازدید : 1044

لزوم حمایت غیر محرمانه و شفاف از جویشگرها

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بر لزوم تقویت مشارکت تمام بازیگران و فعالان در اجرای طرح جویشگر بومی تاکید کرد.

پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات- برات قنبری در بیست و سومین نشست شورای راهبری جویشگر بومی با بیان اینکه طرح جویشگر بومی به صورت ملی و در سطح کل کشور با هدف تولید محتوا و برخورداری از سامانه قوی اجرا می شود، افزود: مشارکت تمامی بازیگران در این حوزه را تقویت می کنیم و برنامه ریزی شورای راهبری طرح جویشگر بومی به گونه ای است که نه موجب ایجاد سود برای گروهی و نه زیان گروه دیگری می شود.
وی با اعلام اینکه هیچ محدودیتی در جهت به کارگیری و حضور شرکت هایی که از توان لازم برای مشارکت در اجرای طرح جویشگر بومی برخوردار هستند، وجود ندارد، گفت: ترجیح وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این است که تا حد امکان در اجرای این طرح ورود نداشته باشد مگر جایی که بخش خصوصی به دلیل عدم صرفه اقتصادی ورود نکند و در مواردی که بخش خصوصی سرمایه گذاری کرده است، باید از سرمایه گذاری جدید پرهیز شود.
وی از اعضای شورای راهبری طرح جویشگر بومی خواست همانند گذشته فضای باز برای شنیدن نظر تمام فعالان این طرح فراهم شود و حمایت ها به طور شفاف و غیر محرمانه همچون گذشته صورت بگیرد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :