آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 90042
تاریخ انتشار : 5 دی 1394 11:59
تعداد بازدید : 921

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران:

هجوم مردم برای دریافت سیم‎کارت ماهیت الکامپ را زیر سوال می‎برد

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران در ارزیابی خود از نمایشگاه الکامپ گفت: امسال برخلاف چند سال گذشته نمایشگاه هم ار نظر کیفی و هم کمی خوب بود و حین بازدید از غرفه‏ها و سوالاتی که از شرکت‎ها کردیم، این‎طور به نظر آمد که اکثر آنها از جانمایی و نظم و نسخ نمایشگاه راضی هستند.

فناوران- سیدمهدی میرمهدی با بیان اینکه در نمایشگاه امسال همه چیز شفاف بود، افزود: سال‎های گذشته برخی از فضاهای سالن 38 که مورد درخواست بسیاری از اعضای صنف است، از قبل رزرو می‎شد و به قیمت بسیار بالاتر به متقاضیان می‎دادند که خوشبختانه امسال شاهدچنین اتفاقی نبودیم.
وی اضافه کرد: تنها ایراد نمایشگاه امسال حضور بیش از حد بازدیدکنندگان غیرتخصصی بود که این را با مجری نمایشگاه در میان گذاشتیم.
میرمهدی گفت: اکثر این بازدیدکنندگان عام و غیرتخصصی به خاطر خدماتی که اپراتورهای موبایل ارایه می‎دهند به نمایشگاه می‎آیند و این ازدحام جمعیت و به خصوص ترافیک و نبود جای پارک ماشین مانع از بازدید متخصصان از نمایشگاه می‎شود.
وی با تاکید بر اینکه برگزارکنندگان نمایشگاه برای سال‎های آتی باید فکری برای حل این معضل کنند، افزود: اگر این روند ادامه پیدا کند و هرسال شاهد هجوم مردم برای گرفتن سیم کارت و غیره باشیم قطعا ماهیت اصلی الکامپ زیر سوال می‎رود.
میرمهدی همچنین ادامه داد: یکی دیگر از مسایلی که باید برگزارکنندگان الکامپ به آن توجه داشته باشند، تفکیک رسته‏های مختلف فناوری اطلاعات است تا بازدیدکننده دچار سردرگمی نشود. بهتر است نرم فزاری‎ها و سخت افزاری‎ها در سالن‏های مجزا باشند.
وی در مورد ادغام الکامپ و تلکام نیز گفت: به اعتقاد من ادغام به هیچ وجه کار درستی نیست زیرا وزنه الکامپ بسیار بالاست و شرکت‏های فناوری اطلاعات با افزایش سطح کیفی الکامپ در سال‎های آتی کل فضای نمایشگاه را خواهند گرفت.
میرمهدی از اینکه برگزاری نمایشگاه الکامپ امسال به صنف سپرده شده است، ابراز رضایت کرد و گفت: اینکه نمایشگاه توسط صنف برگزار می‎شود بسیار خوب است و امیدواریم سازمان نظام صنفی رایانه‎ای با بررسی نقاط قوت و ضعف الکامپ 21، سال‎های آینده نمایشگاه به مراتب بهتری برگزار کند و هر کمکی هم از ما بخواهند دریغ نخواهیم کرد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :