آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 90039
تاریخ انتشار : 5 دی 1394 11:52
تعداد بازدید : 1050

اطلاعات خود را جاودانه کنید

شرکت ASUS به تازگی DVD Writer بسیار باریک خود با نام ZenDrive U7M (SDRW-08U7M-U) با قابلیت پشتیبانی از M-Disc را به بازار عرضه کرده است.

فناوران- دی وی دی های M-DISC قابلیت ذخیره سازی اطلاعات تا 1000 سال و حتی بیشتر از آن را دارند. این دیسک ها به کاربر اجازه می دهند که تمام اطلاعات مهم خود مانند عکس، ویدیوهای شخصی، پروژه های مهم کاری یا هر داده دیگری را روی این دیسک ها نگه داری کنند؛ بدون اینکه نگران خرابی دیسک ها بر اثر گذشت زمان باشند و داده مهم آنها از بین برود.
 این دستگاه همچنین دو دی وی دی M-DISC به همراه خود دارد که به کاربران اجازه می دهد پس از خرید محصول، خاطرات و اطلاعات خود را رویDVD ها ذخیره سازی کنند.
طراحی 13 میلیم تری این DVD writer به کاربران کمک می کند آن را کنار لپ تاپ استفاده کرده و به راحتی با خود حمل کنند. از ویژگی های مهمM-Disc  مقاومت بالای آن در برابر نور شدید، رطوبت و حرارت زیاد است. 
کاربران این دستگاه به راحتی می تواند از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنند. به همین منظور همراه این محصول نرم افزار Nero BackItUp  برای سیستم عامل اندروید (راهکاری کامل برای پشتیبان گیری از تمام اطلاعات تلفن همراه) با حجم نامحدود رایگان در ASUS webstorage به مدت 6 ماه، قرار گرفته است. ASUS Webstorage به کاربر کمک می کند تمام اطلاعات مورد نیاز خود را همواره به صورت آنلاین در اختیار و در دسترس داشته باشد. همچنین نرم افزار Cyberlink Power2Go 8 به صورت رایگان همراه این محصول ارایه می شود که کاربرد اصلی آن قفل گذاری و ایجاد امنیت بیشتر فایل های شخصی است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :