آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89914
تاریخ انتشار : 2 دی 1394 12:41
تعداد بازدید : 1131

سامسونگ به دنیای چاپ با موبایل پا گذاشت

سامسونگ امکان چاپ به کمک گوشی های هوشمند را در اختیار کاربران قرار داده است.

فناوران- امروزه کاربرد تلفن همراه تنها پاسخ دادن به تماس یا ارسال پیام متنی نیست. در دنیای امروز، همه می توانند به کمک گوشی های هوشمند و تنها نصب چند اپلیکیشن مختلف، برخی کارهای روزانه خود را به راحتی انجام دهند.
خرید آنلاین، پیداکردن مسیر مناسب برای رفت وآمد درون شهری و چک کردن حساب بانکی، تنها بخشی از مجموعه فعالیت هایی است که به کمک گوشی های هوشمند صورت می گیرد. 
سال ۲۰۱۳ سامسونگ از اولین چاپگر لیزری رنگی مجهز به NFC رونمایی کرد و امروزه تقریباً همه دستگاه های سامسونگ به قابلیت چاپ موبایل بر پایه NFC مجهز هستند.
همچنین سامسونگ در زمینه چاپ با موبایل، امکان بارگذاری عکس ها با فناوری cloud را اختیار کاربران قرار داده است. سامسونگ سال ۲۰۱۵ از سرویس عمومی چاپ cloud رونمایی کرد. به کمک این سرویس کاربران می توانند با تلفن همراه خود و به کمک سرویس چاپ cloud سامسونگ، سند های مختلفی را چاپ کنند.
تاکنون مراکز بین المللی بسیاری به سرویس چاپ cloud سامسونگ مجهز شده اند. یکی از این مراکز، مدرسه بین المللی کره است. دانش آموزان و معلمان این مدرسه با بهره گیری از فناوری چاپ cloud می توانند با هر دستگاهی مدارک و محتوای آموزشی خود را چاپ کنند. راه حل های چندکاره چاپی سامسونگ به کاربران امکان چاپ از تلفن همراه، تبلت یا کامپیوتر را می دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :