آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89908
تاریخ انتشار : 2 دی 1394 11:57
تعداد بازدید : 871

برگزاری همايش تخصصي معرفي تجهيزات فروشگاهي تيلدا کيش

بيست و پنج آذر ماه، براي نخستين بار همايش تخصصي معرفي تجهيزات فروشگاهي و رستورانيبا حضور مديران فروشگاه هاي زنجيره‎اي و رستوراني و شرکت‎هاي توليد کننده نرم افزارهاي فروشگاهي، رستوراني، تاکسي سرويس و... توسط شرکت تيلدا کيش در سالن همايش هاي صدا و سيما برگزار شد.

فناوران- امروزه يکي از نيازهاي اساسي فروشگاه‎ها و رستوران‎هاي زنجيره‎ايي سرعت عمليات در فرآيندهاي فروش و خدمات دهي است. حجم بالاي فروش و خدمات در فروشگاه ها و رستوران‎‏ها به تبع خود موجب معطلي مشتريان در پاي صندوق هاي فروش مي شود. پاسخ گويي به موقع و سريع به مشتريان و کاهش زمان انتظار آنها موجب رضايتمندي و وفاداري آنها خواهد شد. در اين همايش علاوه بر بررسي و معرفي پوزهاي فروشگاهی جديد تايسو تايوان (TYSSO) و ليبل پرينترهای گودگس تايوان (Godex) از دو محصول توليدي جديد اين شرکت در زمينه کالرآيدي     (شماره انداز) طي مراسمي پرده برداري شد.شرکت تيلدا کيش براي اولين بار در کشور موفق به طراحي و توليد کالرآيدي هايي بدون نياز به نصب راه‎انداز، با برند تي لاين (T-Line) شده است . مدل UH  TK-204 از پروتکل HID به جاي V-come استفاده مي کنند و به همين دليل بدون نياز به سي‎دي راه انداز به صورت خودکار توسط سيستم شناسايي و نصب مي‎شوند. مدل TK-204 UR که به سيستم ضبط صدا مجهز شده است، مي‎تواند علاوه بر مانيتورکردن خطوط تلفن، مکالمات را نيز ضبط کند.مديران فروشگاه ها و رستوران ها مي توانند با ضبط مکالمات، کيفيت خدمات خود را مورد بررسي قرار دهند. 
در حالي که سعي شده در همه محصولات توليدي اين شرکت از بهترين قطعات و مواد استفاده شود، هر دو دستگاه  از قيمت پايين‎تري نسبت به نمونه‎هاي خارجي خود برخواردار است. اين شرکت در حال حاضر 5 نوع محصول مختلف در زمينه کالرآيدي توليد مي‎کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :