آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89473
تاریخ انتشار : 26 آذر 1394 1:23
تعداد بازدید : 1228

اپلیکیشن الکامپ رسید

اپلیکیشن ثبت اطلاعات، ارتباط پویا واطلاع رسانی نمایشگاه ها هم زمان با بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.

فناوران- ثبت اطلاعات بازدیدکنندگان، نمایش و جست وجوی کامل شرکت کنندگان در نمایشگاه و پروفایل های شرکت کنندگان، نقشه نمایشگاه و سالن ها، مسیر یاب، اعلام برنامه ها و زمان بندی کنفرانس ها و مراسم نمایشگاه و ثبت برنامه ریزی  ملاقات های و بازدید های نمایشگاه از جمله امکانات این نرم افزار است.
به روزرسانی بانک های اطلاعات نرم افزار از طریق اینترنت،  ثبت علاقه مندی(Favorite) شرکت ها و محصولات برای دسترسی ساده به آنها، ثبت یادداشت روی پروفایل هر شرکت و یا محصولات، ثبت اطلاعات عضویت کاربر اپلیکیشن برای ارتباط پویا با بازدیدکننده، ارسال پیام (Alert) به کاربر اپلیکیشن، قابلیت به اشتراک گذاشتن اطلاعات در شبکه های اجتماعی، قابلیت اتصال به شبکه توییتر با تنظیم هشتگ مربوط به نمایشگاه، اختصاص QR کد به هر شرکت قابل اسکن و ذخیره توسط بازدید کننده ها و اختصاص QR کد به هر بازدید کننده قابل اسکان توسط شرکت ها از جمله امکانات این اپلیکیشن است.
اپلیکیشن ثبت اطلاعات، ارتباط پویا واطلاع رسانی نمایشگاه ها در فروشگاه کافه بازار به نشانی https://cafebazaar.ir/app/com.negaretech.Elecomp2015/?l=fa در دسترس
 است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :