آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89470
تاریخ انتشار : 26 آذر 1394 1:11
تعداد بازدید : 938

رییس نصر کشور در گفت‌وگو با رسانه‌های خارجی:

نوید حضور گسترده شرکت های خارجی را در الکامپ 22 می دهم

رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در گفت وگو با رسانه های خارجی حاضر در الکامپ 2015 گفت: علاقه مند به حضور شرکت های خارجی در ایران و سرمایه گذاری مشترک در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران هستیم.

فناوران- ناصر علی سعادت در نشستی خبری با رسانه های خارجی در نمایشگاه الکامپ گفت: الکامپ در بیست دوره گذشته کیفیت چندان خوبی نداشته است. به همین دلیل سازمان نظام صنفی رایانه ای به عنوان نماینده بخش خصوصی در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات، تصمیم به تصحیح این روال گرفت و برآن شدیم که نمایشگاهی در خور صنف فاوا برگزار کنیم. 
وی افزود: متراژ نمایشگاه امسال بیش از دو برابر متراژ نمایشگاه سال گذشته است. همچنین نزدیک به 500 شرکت در این نمایشگاه حضور پیدا کرده اند که در این میان، 50 شرکت خارجی و 40 سازمان دولتی نیز در نمایشگاه حضور یافته اند.
سعادت با بیان این که نخستین بار، حمایت از شرکت های نوپا در یک نمایشگاه صورت گرفته است، گفت: بیش از 80 شرکت نوین فناورانه در نمایشگاه الکامپ به رایگان حضور یافته اند. 
رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در مورد حضور شرکت های خارجی در نمایشگاه گفت: ظرفیت الکامپ برای حضور شرکت های خارجی بسیار بیش از این است، اما متاسفانه به دلیل وجود تحریم ها، ارتباطات بین المللی در چند سال گذشته کاهش یافته است.
وی افزود: با این حال در سه ماه گذشته که مسوولیت نمایشگاه را بر عهده گرفتیم، تعاملات خوبی با شرکت های خارجی صورت گرفت و علاوه بر 50 شرکت خارجی، نمایندگان شرکت های مختلفی نیز از خارج از ایران برای بازدید از نمایشگاه آمده اند.
سعادت گفت: دبیرخانه نمایشگاه الکامپ از فردای برگزاری نمایشگاه کار خود را برای نمایشگاه سال بعد آغاز خواهد کرد و این نوید را می دهم که شاهد حضور گسترده  شرکت های خارجی در الکامپ 22 باشیم.
رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور گفت: با کشورهای مختلفی از جمله کشورهای هم زبان ارتباطات خوبی داریم و علاقه مندیم سرمایه گذاری مشترکی میان شرکت های داخلی و خارجی در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات شکل بگیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :