آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89393
تاریخ انتشار : 25 آذر 1394 1:18
تعداد بازدید : 1185

دعوت شبکه گستر به همکاری در شبکه فروش

شرکت مهندسی شبکه گستر از کلیه شرکت های فعال در حوزه امنیت فناوری اطلاعات برای توسعه و گسترش شبکه نمایندگی فروش در سراسر کشور دعوت به همکاری می‎کند. به مناسبت برگزاری نمایشگاه الکامپ نیز شرایط و امتیازات ویژه ای برای اعطای نمایندگی در نظر گرفته شده است.

فناوران- شبکه گستر با نزدیک به 25 سال تجربه موفق در عرضه محصولات و خدمات امنیت شبکه در کشور تلاش دارد تا زمینه همکاری هر چه بیشتر با دیگر شرکت‎های فعال در حوزه امنیت را به نحو مناسبی فراهم آورد.
این شرکت دارای نمایندگی ضدبدافزار Bitdefender در ایران است و بزرگ ترین توزیع کننده محصولات سازمانی Bitdefender در کشور بشمار می آید. نمایندگان فعال Bitdefender از تخفیف‎های ویژه نمایندگی برخوردار خواهند بود و برای پیشبرد هر چه بیشتر اهداف تعیین شده، دسترسی مستقیم به تمام امکانات پورتال نمایندگان شرکت مادر، نظیر ثبت مشتری بالقوه، درخواست قیمت ویژه، سفارش خرید و ... را خواهند داشت.
شرکت مهندسی شبکه گستر بیش از 10 سال سابقه توزیع و فروش تجهیزات دیواره آتش Sophos را در ایران دارد. اکنون با ادغام شرکت Cyberoam در شرکت Sophos، شرایط بسیار مناسبی برای ادامه فعالیت شرکت هایی که تاکنون روی محصولات Cyberoam تمرکز داشتند، فراهم شده است. شبکه گستر بسترهای لازم برای ادامه فعالیت این شرکت‎های همکار را داشته و از همکاری با آنان استقبال می‎کند.
همچنین از تمام شرکت‎های فعال در حوزه امنیت شبکه که تاکنون دیواره های آتش Sophos را تجربه نکرده‎اند، دعوت به همکاری صمیمانه می‏شود. این شرکت‎ها می‎توانند بدون هیچ گونه تعهدی، با سخت‎افزارهای Sophos آشنا شده، آنها را آزمایش کنند و در ضمن، از شرایط کم نظیر نمایندگی این محصولات باخبر شوند.در الکامپ امسال، در غرفه شبکه گستر، در سالن میلاد B، فضای جداگانه‎ای برای شرکت های علاقه مند به مباحث نمایندگی در نظر گرفته شده است. خوشحال خواهیم شد تا در این موقعیت فراهم شده، فرصت ملاقات با شرکت‎های همکار و علاقه مند را داشته باشیم.  


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :