fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 89385
  تاریخ انتشار : 25 آذر 1394 1:5
  تعداد بازدید : 2205

  معرفی کسب و کار نوین همسانه

  بازاریابی از طریق توزیع اپلیکیشن موبایل روی وای فای

  کسب و کار نوین فناورانه همسانه با هدف استفاده از پتانسیل اپلیکیشن های موبایل در بازاریابی، دستگاهی را برای توزیع اپلیکیشن و تبلیغات از طریق وایرلس طراحی کرده که مخاطب با روشن کردن وای فای دستگاه خود بدون نیاز به اینترنت، محتوای به اشتراک گذاشته شده را دریافت می کند.


  فناوران- همسانه از جمله کسب وکارهای نوپا است که در سالن ویژه کسب و کار نوین فناورانه نمایشگاه الکامپ بیست و یکم به بازدید کنندگان معرفی شده 
  است.
  این مجموعه با نام همراه رسانه هوشمند، اگرچه سابقه فعالیت در زمینه طراحی سایت و بازاریابی دیجیتال را دارد و از سال ۹۲ نیز فعالیت خود را به صورت متمرکز روی طراحی اپلیکیشن موبایل آغاز کرده، اما اکنون با یک ابزار سخت افزاری (دستگاه w-ADS) برای توزیع تبلیغات با وایرلس به الکامپ ۲۱ آمده است.
  محمد هادی شجاری یکی از موسسان همسانه درباره سیستم توزیع اپلیکیشن و تبلیغات از طریق وایرلس 
  (wireless Distribution System) روی گوشی های هوشمند، توضیح می دهد: با این سخت افزار امکان به اشتراک گذاری محتوی دیجیتال شامل عکس، فیلم و اپلیکیشن بدون نیاز به شبکه اینترنت و با سرعت بالا فراهم می شود. مخاطب نیز می تواند تنها با روشن کردن وای فای دستگاه خود، محتوای به اشتراک گذاشته شده را دریافت 
  کند.وی افزود: رویکرد همسانه استفاده از پتانسیل اپلیکیشن های موبایل برای توسعه کسب وکار، افزایش روش های ارتباط با مشتری و به عنوان وسیله ای برای رسیدن به اهداف بازاریابی است.
  این صاحب ایده درباره موارد کاربرد این ابداع، گفت: مراکزی از جمله بانک ها و موسسات مالی، کلینیک ها و مراکز پزشکی و گالری ها برای معرفی خدمات خود در قالب اپلیکیشن یا محتوایی دیجیتالی به مراجعان می توانند از این سیستم استفاده کنند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :