آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89381
تاریخ انتشار : 25 آذر 1394 0:54
تعداد بازدید : 999

معرفی کسب و کار نوین نوآورانه

فول فکر، آنلاین مشاوره روانشناسی می دهد

کسب و کار نوپای Fullfekr.com (فول فکر) به عنوان ارایه دهنده خدمات روان شناسی و مشاوره آنلاین یکی از کسب و کارهای تازه تاسیس در سالن ۱۸ نمایشگاه الکامپ است.

برای نخستین بار با حمایت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور حضور کسب و کارهای نوپا به صورت رایگان در نمایشگاه الکامپ بیست و یکم میسر شده است.کسب و کار نوپای Fullfekr.com (فول فکر) که ارایه دهنده خدمات روان شناسی و مشاوره آنلاین است یکی از مجموعه های حاضر در سالن ۱۸ و در جمع کسب و کارهای تازه تاسیس است.
وحید کریمانه موسس « فول فکر»  می گوید: انجام مشاوره آنلاین و طرح پرسش و ارایه پاسخ در حوزه روانشناسی فعالیت اصلی این وب سایت است.
وی درباره روش کار وب سایت فول فکر توضیح داد: مراجعه کنندگان هر یک دارای یک حساب کاربری هستند و سوالات خود را با روان شناسان آنلاین، مطرح مي کنند.
کریمانه درباره نحوه انتخاب روان شناسان نیز یادآور شد: پیش از آغاز همکاری، رزومه روان شناسانی که با این وب سایت همکاری دارند از سازمان نظام روان شناسی استعلام می شود.
این صاحب ایده خاطر نشان کرد: این وب سایت علاوه بر اشتغال زایی برای روانشناسان، فضایی امن و خصوصی را برای ارایه خدمات مشاوره فراهم می کند. برای مثال پاسخ به پرسش های دوره خاص نوجوانی یا ارایه خدمات مشاوره به کسانی که به این خدمات دسترسی ندارند از مزایای این روش است.
وی گفت: دستمزد روان شناسان در این روش غیرحضوری نسبت به مشاوره حضوری کمتر است و از ۲۵ هزار تومان تا ۷۵ هزار تومان به ازای ۴۵ دقیقه مشاوره بسته به میزان تخصص روان شناس متفاوت است.
کریمانه خاطرنشان کرد: طی یک سال گذشته برای راه اندازی این سرویس حدود ۱۵۰ میلیون تومان هزینه صرف کرده اما تاکنون سرمایه گذاری برای توسعه طرح پیدا نکرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :