آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89380
تاریخ انتشار : 25 آذر 1394 0:53
تعداد بازدید : 1036

فرزندان خود را با PACO کنترل کنید

شرکت دلتا گلبال با حضور در نمایشگاه الکامپ جدیدترین خدمات خود در زمینه‎های طراحی، اجرا، توسعه و بهینه سازی شبکه‎های ارتباطی امن را در سالن 35 نمایشاه الکامپ به نمایش گذاشت.

فناوران- علی فتاحی، مدیر پشتیبانی و فنی شرکت دلتا گلبال با در خصوص فعالیت شرکت گفت: این شرکت سال 82 با هدف توسعه امنیت فضای سایبری و نظارت بر شبکه‎های ارتباطی فعالیت خود را آغاز کرد و اکنون محصولات را در چهار سطح ملی، سازمانی، شرکتی و خانگی ارایه می‎کند.
وی در مورد محصول PACO گفت: پکو در واقع راهکار هوشمندی است که جهت استفاده صحیح و بهینه از اینترنت ارایه شده و نه تنها قابلیت بهره‎وری مناسب از اینترنت را به خانواده‎ها می‎دهد، بلکه قابلیت استفاده از آن در مدل‎های تجاری مختلف نیز فراهم است.
فتاحی اضافه کرد: به عنوان نمونه صاحبان مشاغل جهت افزایش راندمان نیروی انسانی قادر به استفاده از این محصول هستند.
وی همچنین توضیح داد: برداشت و تعریف شرکت دلتا گلبال از مشکلات با دیگر شرکت‎ها به کلی متفاوت است. تمرکز ما بیشتر بر روی کیفیت بالا و دقت راهکارهاست تا نیازهای مشتری را به بهترین نحو برآورده سازند.
فتاحی اضافه کرد: راهکار PACO به طور مشابه اقدام به پایش محتویات سایت‎ها، محتویات مضر و غیرضروری برای کودکان می‎کند. همچنین سیستم واکاوی هوشمند نیز برخلاف نمونه‎های مشابه که صرفا به طور کورکورانه به جستجوی صفحات می‎پردازند،اقدام به پایش رفتارهای کاربر و تحلیل و تصمیم گیری بر محتوا بر این اساس می‎کند.
وی گفت: به این ترتیب تحلیل محتوا بر اساس تحلیل رفتار منجر به یک سیستم هوشمند می‎شود که قابلیت انطباق با فرهنگ و زبان کرابران، محل جغرافیایی حضور آنها را داستو بر این اساس رشد و توسعه می یابد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :