آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89379
تاریخ انتشار : 25 آذر 1394 0:52
تعداد بازدید : 1031

رییس کمیسیون نرم افزار سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران:

استارت آپ‎ها، آینده سازان الکامپ هستند

رییس کمیسیون نرم افزار سازمان نظام صنفی رایانه‎ای استان تهران در مورد فضایی که در الکامپ21 به استارتاپ‎ها اختصاص داده شده است، گفت: امیدواریم استارتاپ‎هایی که در نمایشگاه حضور دارند شرکت‎های بزرگی بشوند که آینده‎ساز الکامپ باشند.

فناوران- شاهین طبری گفت: هدف از اختصاص فضای رایگان به استارتاپ‎ها در نمایشگاه الکامپ این است که آنها بتوانند طرح های جدید و خلاقانه خود را در نمایشگاه ارایه و با مخاطبان و مشتریان بالقوه خود ارتباط برقرار کنند.
طبری با بیان اینکه استارتاپ‎ها در این نمایشگاه با معادلات بازار آشنا می شوند، گفت: بسیاری از استارتاپ‎ها به سودهی و درآمدزایی نرسیده‎اند و این فضای تشویقی می تواند فرصتی مغتنم برای توسعه کسب و کارشان باشد.
وی افزود: در واقع اجتماع شرکت های بزرگ و سرمایه گذاران صنعت ICT در نمایشگاه الکامپ، فرصت خوبی برای کسب وکارهای نوپا فراهم می کند تا آنها برای طرح های شان سرمایه گذار پیدا کنند.
رییس کمیسیون نرم‎افزار نصر تهران با بیان اینکه حضور استارتاپ‎ها در الکامپ سه سال آینده نیز امکان پذیر است، گفت: از آنجا که سازمان نظام صنفی رایانه‎ای سه سال آینده نیز الکامپ را برگزار می کند، قطعا استارتاپ‎ها در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
وی افزود: ایجاد فضای کارآفرینی و رونق بخشیدن به صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات نیازمند ایجاد انگیزه است و حمایت از استارتاپ ها و طرح های جدید و خلاقانه در جهت رشد و توسعه صنعت ICT کشور از اهداف سازمان به شمار می رود.
وی در خصوص توسعه فضای کسب و کار استارتاپ‎ها پس از حضور در الکامپ گفت: واقعیت این است که من خودم این تاثیر را پس از حضور در الکامپ دهم تجربه کرده‎ام.
 وی افزود: یکی از نقاط بسیار درخشان کسب و کار ما پس از حضور در الکامپ دهم بود که توانستیم محصولات را به صورت عملیاتی به مشتریان ارایه کنیم.
وی ادامه داد: این نمایشگاه توسط افرادی برگزار می‎شود که تجربه‎ای موفق از نمایشگاه داشته‎اند به همین دلیل معتقدم برای شرکت‎کنندگان ارزش افزوده خوبی در بر دارد.
طبری همچنین گفت: استارتاپ‎ها استقبال خوبی برای حضور در این دوره از نمایشگاه داشته‎اند و سعی کرده‎ایم آنهایی که هنوز سود ده نشده‎اند در الکامپ حضور داشته باشند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :