آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89371
تاریخ انتشار : 25 آذر 1394 0:17
تعداد بازدید : 958

«لاوان ارتباط» محصولات و راهکارهای تازه اش را به الکامپ آورد

شرکت لاوان ارتباط به عنوان نماینده رسمی شرکتR&M سوییس محصولات جدید در سه حوزه ارایه راه‎حل‎های جامع به منظور ایجاد زیرساخت ICT مورد نیاز شهرهای هوشمند مبتنی بر تجهیزات تخصصی R&M ، طراحی و اجرای جامع مراکز داده با استفاده از تجهیزات کاملا انحصاری و ماژولار R&M و طراحی و اجرای زیرساخت شبکه‎های داده و مخابراتی را به نمایش گذاشت.


فناوران- با استفاده از راه‎حل‎ها و محصولات سیستم R&M Freenet  طراحان می‎توانند مطمئن باشند که کلیه اجزای تشکیل دهنده زیرساخت  مانند پچ پنل‎ها ، کابل و انواع کانکتورها علاوه بر اینکه قابلیت همخوانی بسیار خوبی را با هم دارند  به دلیل تنوع زیاد درمحصولات قادر خواهند بود در هر شرایطی مطلوب‏ترین شبکه زیر ساخت را طراحی و پیاده‎سازی کنند. 
  برای ایجاد سیستم کابل‎کشی ساخت یافته در شبکه‎هایی با کارآیی و بهره‎وری بسیار بالا بر اساس سیستم‎های نوری و مسی طراحی شده است؛ از سوی دیگر کلیه محصولات طراحی شده توسط R&M توانسته است گواهینامه های معتبر اروپایی و آمریکایی   ISO/IEC 11801 ، EN50173-X   ، TIA568-X را اخذ کنند. 
بیش از 50 سال تجربه حضور در بازار تجارت و تولید تجهیزات شبکه به عنوان یکی از بهترین تولید‎کنندگان محصولات پسیو در جهان و ارتباط نزدیک با مشتریان و فروشندگان تجهیزات و بهبود طراحی محصولات جدید براساس خواسته مشتریان و نمایندگان فروش یکی دیگر از مزایای این شرکت است که در این راستا با توجه به نیاز مشتریان شرکت R&M  اقدام به تولید پچ کوردهای مسی با تنوع رنگ مورد درخواست مشتریان خود کرده است زیرا در گذشته تمامی پچ کوردها به رنگ طوسی بوده و تمایز آن ها با قطعات رنگی به نام Colour coding  مشخص می شد. علاوه بر آن کابل های از پیش تهیه شده Thine Compact Cat.6A است که با بالاترین کیفیت تا متراژ 60 متر با رنگ بندی استادارد مطابق کلاس EA  و بر اساس استاندارد ISO/IEC 11801 2nd edition در جهت تامین نیاز مشتریان تهیه شده است. 
علاوه بر آن نظر به محدودیت فضای مرکز داده تجهیزات تخصصی مراکز داده شرکت R&M به صورت کاملا ماژولار و فشرده و درعین حال بدون نیاز به ابزار خاص جهت راه اندازی و نگهداری قابل ارایه است. در همین راستا تکنولوژی جدید HD MTP /MPO  را طراحی کرده است.
با این نوع MTP   می‎توان در فضایی بسیار کوچک تا پهنای باند 100 گیگابیت بر ثانیه را ارایه کرد و با توجه به راحتی نصب این درگاه می‎توان در زمانی بسیار کم اقدام به نصب تجهیزات جدید و بهره‎برداری از آنها کرد. 
در حوزه طراحی و تولید تجهیزات مورد نیاز شبکه‎های هوشمند مورد نیاز شهرهای هوشمند شرکت R&M به عنوان یکی از قدیمی‎ترین و پیشتازان عرصه تولید تجهیزات شبکه تجهیزات فیبر نوری تخصصی این حوزه را با توجه به نیازها و روند تدوین استاندارد دراین حوزه عرضه کرده است.
هدف شرکت R&M در بازار فروش مشتریانی است که محصولات با کیفیت بالا را می‎خواهند و کیفیت سرویس‎دهی، نصب آسان، انعطلاف‎پذیری در طراحی، امنیت و سرعت در رفع مشکلات شبکه برای آنها یک اصل محسوب می‎شود. . 
به همین منظور تجهیزات کاملا تخصصی شبکه‎های هوشمند مورد نیاز شهرهای هوشمند و مراکز داده طراحی و تولید کرده است.
با توجه به مشارکت گروه تحقیق و توسعه شرکت R&M به عنوان یکی از اعضای موثر در تدوین استانداردهای مربوط به تجهیزات مسی و فیبر نوری شبکه‎های داده،  این شرکت به عنوان یکی از مهم‎ترین پیشگامان صنعت تولید تجهیزات مورد نیاز شبکه‎های داده است و تجهیزات تولیدی شرکت R&M از نظر کیفیت همواره یک گام فراتر از استانداردهای تدوین شده جهانی در این حوزه هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :