آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89364
تاریخ انتشار : 24 آذر 1394 23:52
تعداد بازدید : 982

تخفیف ویژه آسیاتک در بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ

شرکت آسیاتک با خدمات و سرویس‎های جدیدی نظیر تخفیف ویژه 20 درصدی بسته های اینترنت پرسرعت DSLBOXها، طرح ویژه اکستراباکس‎های 30 گیگی و هر روز قرعه‎کشی ویژه بازدیدکنندگان و قرعه کشی یک دستگاه خودرو BMWx4 به استقبال بازدیدکنندگان از بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر، تجارت الکترونیکی الکامپ رفته است.
فناوران- آسیاتک با توجه به کسب مجوز FCP و همچنین اقدامات جدید در این حوزه، امسال با رویکرد متفاوت تری نسبت به سال های گذشته در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۵ حضور خواهد داشت.
 رونمایی از نسل سوم DSLBOXهای آسیاتک 
نسل سوم DSLBOXهای آسیاتک در 4 روز برگزاری نمایشگاه الکامپ با 20 درصد تخفیف در اختیار کاربران قدیمی و جدید آسیاتک قرار می‎گیرد.
بنابراین گزارش در ایام برگزاری بیست و یکمین دوره نمایشگاه الکامپ، آسیاتک DSLBOX های زرد 6 ماهه با 6 گیگ حجم (200 گیگ حجم هدیه از ساعت 4 تا 10 صبح) را با 20 درصد تخفیف به قیمت 95 هزار تومان،DSLBOX  قرمز یکساله با 12 گیگ حجم (600 گیگ حجم هدیه رایگان از ساعت 4 تا 10 صبح) را با 20 درصد تخفیف به قیمت 125 هزارتومان و DSLBOXهای آبی دوساله با 24 گیگ حجم (1200 گیگ حجم هدیه از ساعت 4 تا 10 صبح) را به قیمت 175 هزار تومان  به همراه مودم رایگان TP-LINK در اختیار کاربران قرار می دهد.
 لازم به ذکر است نسل سوم DSLباکس‎های آسیاتک مجهز به مودم رایگان وایرلس TP-LINK بوده و یک عدد CD راهنمای DSLBOX با محتوای نرم‎افزارهای کاربردی، قرارداد مشترکین، ویدیوی راهنمای نصب مودم، مصوبات رگولاتوری و آموزش نحوه ثبت نام سرویس خریداری شده، است.
 شرکت در قرعه کشی روزانه آسیاتک 
در ایام برگزاری نمایشگاه، بازدیدکنندگانی که از غرفه آسیاتک دیدن می‎کنند با پر کردن برگه‎های قرعه‎کشی می‎توانند در قرعه کشی روزانه آسیاتک شرکت و برنده جوایز ارزنده از این شرکت  باشند. همچنین مشترکان قدیمی آسیاتک که در نمایشگاه اقدام به تمدید سرویس خود نمایند و یا مشترکانی که اقدام به خرید سرویس اینترنت پرسرعت از این برند می کنند و به خانواده بزرگ آسیاتک می پیوندند، در قرعه کشی بزرگ یک از یک میلیون آسیاتک شرکت داده شده و به قید قرعه یک دستگاه خودرو BMWx4 به مشترکین و خریداران سرویس های این شرکت هدیه داده می شود.  
 اکستراباکس بسته گیگ اضافه- Extra Box
در نمایشگاه الکامپ امسال، آسیاتک جهت تشویق مردم به استفاده از خدمات ارتباطی و امکان دسترسی به شبکه اینترنت کشور اقدام به ارایه طرح اکسترا باکس کرده است. در این طرح مشترکان قدیم و متقاضیان جدید سرویس‎های اینترنت پرسرعت می‎توانند بسته‎های اینترنت خود را با30 گیگ حجم اضافه (قیمت 83 هزار تومان) به مبلغ 60 هزارتومان خریداری کنند.
آسیاتک برترین ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت، براساس نتایج ارزیابی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به خاطر تناسب قیمت، تنوع سرویس، پشتیبانی، ارزشگذاری به مشتریان و رسیدگی به شکایات با حضور در نمایشگاه الکامپ، در بزرگترین رویداد تجاری عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور از ساعت 9 لغایت 17 روزهای 23 تا 26 آذر ماه میزبان بازدیدکنندگان از غرفه این شرکت در سالن میلاد و 4 غرفه بیرونی نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران خواهد بود.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :