آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89362
تاریخ انتشار : 24 آذر 1394 23:15
تعداد بازدید : 858

مدیرعامل شرکت بهینه حفاظت تبریز:

Sansdigital امنیت دیتای سازمان‎های دولتی را تضمین می‎کند

شرکت بهینه حفاظت تبریز سال 77 با هدف فعالیت در قالب یک شرکت بازرگانی در زمینه تامین تجهیزات و سیستم‎های امنیتی شبکه شامل برندهای آمریکایی و تایوانی Sansdigital، Areca، QLOGIC، HP و Qnap تاسیس شد و با توجه به تقارن سیستم‎های ذخیره‎سازی، توانست با استفاده از دستگاه‎های Sansdigital امنیت صد در صدی دیتا، حتی با از کارافتادن سرورها و یا از کار افتادن چندین هارد دیسک به طور همزمان را به وجود آورد.این شرکت نخستین بار با حضور در سالن میلاد نمایشگاه الکامپ جدیدترین دستاوردهای Sansdigital را به نمایش گذاشته است.

فناوران- ایرج گوهری نژاد، مدیرعامل شرکت بهینه حفاظت تبریز در مورد سیستم‎های ذخیره‎سازی اطلاعات  Sansdigitalگفت: این کمپانی با بکار گرفتن فناوری جدیدی تواسته است مطمئن‎ترین دستگاه‎های ذخیره‎سازی دیتا و تصاویر دوربین‎های مدار بسته و نرم افزارهای آرشیو فیلم با قیمت‏های مناسب در سطح دنیا تولید 
کند.
وی افزود: تنوع محصولات این کمپانی شامل حال تمامی کاربرهای دنیا از مبتدی تا حرفه ای و قابل استفاده در محیط‏های کوچک و بزرگ و خیلی گسترده است. 
گوهری نژاد اضافه کرد: Sansdigital به درخواست مشتری‎های بزرگ خود بدلیل مشکلات حجم ذخیره‎سازی، دستگاه‎هایی با ظرفیت نیاز مشتری تولید کرده است و برای حل مشکلات  پهنای باند از پورت فیبرهای 16GB استفاده می‎کند.
 ویژگی‎های سیستم ذخیره‎سازی Sansdigital
مدیرعامل شرکت بهینه حفاظت تبریز در مورد ویژگی‎های این محصول که آن را از سایر محصولات مشابه در بازار متمایز کرده است، گفت: Sansdigital دارای تنوع بسیاری است که به انتخاب مشتری کمک می‎کند. همچنین سیستم عامل همه دستگاه‏ها یکی است که در صورت بروز مشکل می‎توان هاردهای دستگاه را با یک دستگاه دیگر راه‎اندازی کرد.
گوهری نژاد افزود: یکی از ویژگی‎های بسیار خوب این سیستم ذخیره‎سازی این است که تمام هاردهای بازار را پشتیبانی می‎کند.
وی اضافه کرد: همچنین دستگاه‎های ذخیره سازی Sansdigital تا 3500 ترابایت فضا دراختیار کاربران قرار می‎دهد و قابلیت اضافه شدن هارد دیسک‎های متفاوت بروی یکدیگر را دارد.
وی در عین حال گفت: بخش سخت‎افزاری و نرم‎افزاری دستگاه قابل ارتقا است و از برندهای معروف دنیا در قطعات دستگاه استفاده شده است.

 افزایش سهم بازار در سال‎های آتی
گوهری نژاد با تاکید بر اینکه سهم بازار این محصول در سال‎های آینده بسیار افزایش خواهد یافت، گفت: این محصول آمریکایی است که ما نمایندگی آن را از تایوان گرفته‎ایم و نسبت به سایر محصولات مشابه در بازار از نظر مشخصات فنی بسیار بالاتر است.
وی افزود: با توجه به امکانات خاص Sansdigital پیش‎بینی می‎کنیم تا دو سال آینده 40 الی 50 درصد از سهم بازار ذخیره‎سازی اطلاعات را داشته باشیم و اکثر سازمان‎ها و نهادهای دولتی از این دستگاه استفاده 
کنند. 
وی با بیان اینکه شرکت بهینه حفاظت تبریز سال 2012 به صورت انحصاری نمایندگی محصولات سنددیجیتال در ایران را گرفت، گفت: امیدوارم نمایشگاه الکامپ فرصتی فراهم کند تا سازمان‎های دولتی و خصوصی با این محصول آشنا شوند.

 ضرورت حضور دولت الکترونیکی در الکامپ
مدیرعامل شرکت بهینه حفاظت تبریز همچنین با تاکید بر ضرورت حضور دولت الکترونیکی در نمایشگاه الکامپ گفت: قطعا اختصاص سالنی مجزا به دولت الکترونیکی در نمایشگاه الکامپ فرصت خوبی برای شرکت‎های بخش‎خصوصی است تا محصولات خود را معرفی کنند.
گوهری نژاد افزود: امسال برای نخستین بار است که در نمایشگاه الکامپ حضور یافته‎ایم و اگر به آنچه انتظار داریم برسیم، قطعا سال‎های آینده حضور پررنگ‎تری خواهیم داشت.وی با انتقاد به محاسبه ارزی غرفه‎های الکامپ گفت: با توجه به اینکه ما محصولات خارجی را معرفی می‎کنیم، فضای غرفه ما به صورت ارزی محاسبه شده که بسیار گران است.
وی اضافه  کرد: ما در ایپاس 2012 شرکت کردیم که هزینه‏ای بسیار کمتر از این رقم پرداخت کردیم. امیدوارم شرکت سهامی نمایشگاه‎های بین‎المللی بحث ارزی غرفه‎ها را کمی تعدیل کند تا شرکت‎ها اینگونه مجبور به پرداخت هزینه هنگفت نشوند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :