آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89219
تاریخ انتشار : 22 آذر 1394 16:30
تعداد بازدید : 1089

نیکون واحد تولید دوربین سامسونگ را می خرد

برخی از مدیران فروش سامسونگ در نقاط مختلف جهان اعلام کردند که فروش دوربین های دیجیتالی سامسونگ به زودی در سراسر جهان متوقف می شود و البته در مورد هیچ یک از این خبرها بیانیه رسمی از سوی شرکت کره ای منتشر نشد.

رایورز- طی یک هفته گذشته به صورت رسمی مراکز فروش دوربین های دیجیتالی سامسونگ در کشورهای فرانسه، آلمان و بریتانیا غیرفعال شدند و سرانجام گفته شد شرکت Nikon به عنوان یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان دوربین در جهان قصد دارد کارخانه تولید دوربین های سامسونگ را بخرد.
منابع آگاه گزارش دادند که بر اساس مذاکرات صورت گرفته، Nikon مرکز تولید تراشه های تصویری APS-C سامسونگ را می خرد و آن را به یکی از زیرمجموعه های تولید دوربین های فول-فریم خود تبدیل می کند.
شرکت Nikon همچنین قصد دارد تمامی سرمایه ها و اموال مربوط به فناوری سیستم دوربین های NX سامسونگ را بخرد و به همراه آن، شرکت تولید لنزهای تصویری سامسونگ را هم خریداری کند تا به صورت کلی زیرمجموعه تولید دوربین های سامسونگ به یکی از شعبات Nikon تبدیل شود.سامسونگ چند سال قبل به صورت رسمی از بازار دوربین های دیجیتالی DSLR خارج شد و هم اکنون گفته می شود که به صورت کامل با بازار دوربین خداحافظی می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :