آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89215
تاریخ انتشار : 22 آذر 1394 16:18
تعداد بازدید : 1052

حضور اپراتور اول در الكامپ 2015

همراه اول برای معرفی و ارایه آخرین سرویس های مبتنی بر اینترنت پرسرعت، با شعار همراه پرسرعت زندگی در نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) شرکت می کند.


فناوران- اپراتور اول تلفن همراه کشور در این نمایشگاه که از بیست و سوم تا بیست و ششم آذرماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، خدمت های گوناگون را مانند بسته های جدید نوترینو، پاسخگویی به سوال مشترکان و ارایه نقشه پوشش شبکه نوترینو در سراسر کشور در اختیار بازدیدکنندگان می گذارد.
بر پایه این گزارش، با استفاده از نوترینو می توان امکان اتصال به شبکه اینترنت با سرعت و قابلیت اطمینان بالا و هنگام حرکت، برقراری تماس تصویری به وسیله نرم افزارهای مربوط، دانلود ویدئو، دریافت کلیپ های تصویری و تصویرهای تلویزیونی را روی گوشی تلفن همراه و دیگر وسایل ارتباطی فراهم کرد.
همچنین اپراتور اول با معرفی طرح هدف رو بزن برای برخورداری از مکالمه و اینترنت نامحدود، فروشگاه نرم افزار اول مارکت، تعویض سیم کارت های معمولی با usim (سیم کارت 4.جی)، عرضه و معرفی سیم کارت کودک (درسا)، پارک های دیجیتال سازمان تبلیغات اسلامی (مدیا استور)، نرم افزار کاربردی (اپلیکیشن) ابرک بر بستر کلود (cloud) و نرم افزار کاربردی همراهنگ برای موسیقی آماده همراهی با بازدیدکنندگان بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ خواهد بود.
سیم کارت کودک و نوجوان درسا با هدف ایجاد فضای پاک و ایمن در محیط مجازی برای استفاده کودکان و نوجوانان طراحی شده است. همراهنگ نرم افزاری است که به منظور ایجاد بستری برای انتخاب، شنیدن و به اشتراک گذاری موسیقی دلخواه در یک شبکه اجتماعی مطمئن، طراحی و پیاده سازی شده است.
اول مارکت یک اندروید مارکت ایرانی است که از طریق آن می توان به شمار بسیاری از نرم افزارها و بازی های گوناگون دسترسی داشت.
بر پایه این گزارش، سرویس فیلم نت، سامانه 3090 برای هواداری از استقلال و پرسپولیس، و سامانه 9090 برای هواداری از تیم ملی فوتبال از دیگر خدمت ها و سرویس های همراه اول در نمایشگاه امسال است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :