آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89212
تاریخ انتشار : 22 آذر 1394 16:16
تعداد بازدید : 1071

محاسبه مصرف آب با یک اپلیکیشن ملی

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از عرضه نرم افزار کاربردی (اپلیکیشن) ملی درباره مدیریت مصرف آب خبر داد.


وزارت نیرو- حمیدرضا تشیعی افزود: این نرم افزار کاربردی برای نخستین بار در همایش اواخر آبان ماه معاونان بهره برداری صنعت آب و فاضلاب کشور رونمایی شد و هم اکنون در دسترس عموم مردم قرار گرفته و در سیستم عامل اندروید قابل اجراست.به گفته این مسوول، نرم افزار کاربردی مدیریت مصرف آب در ادامه راه اندازی درگاه (پورتال) جامع مدیریت مصرف آب با هدف ارتقای فرهنگ عمومی مدیریت مصرف آب تهیه شده و شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در ساخت این نرم افزار همکاری کرده است.
تشیعی درباره قابلیت ها و قسمت های مختلف این نرم افزار گفت: کاربران می توانند میزان سرانه مصرف آب خود را در قسمت های مختلف خانه مانند سرویس بهداشتی، حمام و غیره محاسبه کنند.
وی ادامه داد: کاربران همچنین می توانند با انتخاب مکان مورد نظر خود مانند پاساژ، بیمارستان و رستوران در بخش محاسبه سرانه غیرخانگی این نرم افزار کاربردی، از مقدار مصرف آب واحد مطلع شوند.معاون نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور تصریح کرد: بخش مجازی محاسبه آب، برای اطلاع از میزان مصرف پنهان آب در واحدهای مختلف به کار گرفته می شود. همچنین در بخش تجهیزات کاهنده مصرف آب، اطلاعات جامعی درباره این وسایل به تفکیک محل مورد استفاده ارائی شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :