آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89208
تاریخ انتشار : 22 آذر 1394 16:10
تعداد بازدید : 1296

حضور وزارت صنعت در سالن دولت الکترونیک نمایشگاه الکامپ

مدیرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت در سالن دولت الکترونیک بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ حضوری پررنگ دارد.

شاتا- فرزاد اسماعیل زاده افزود: در سال جاری بعد از چند سال متوالی که بخش دولتی بصورت پراکنده  در الکامپ حضور داشته، امسال سالنی اختصاصی باعنوان سالن دولت الکترونیک، در نظر گرفته شده و در جهت همراهی بیشتر بخش دولتی و بخش خصوصی وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز بصورت فعال و با جدیت در این سالن حاضر خواهد شد و به معرفی و ارائه طرح های در جریان دولت الکترونیک و همچنین ارایه خدمات بر خط به بازدیدکنندگان خواهد پرداخت.
وی تصریح کرد: در این خصوص کلیه اقدامات انجام گرفته در ستاد وزارتخانه و سازمانهای تابعه درخصوص توسعه دولت الکترونیکی ارایه خواهد شد. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ( گواهی امضای الکترونیکی، نماد اعتماد الکترونیکی، سامانه جامع نظارت بر تجارت، سامانه تدارکات و ثبت نام از تامین کنندگان، سامانه رهگیری و شناسه کالا )، مرکز اصناف ( سامانه های اتاق اصناف، استعلام نمایندگی شرکتهای خارجی و غیره )، مگفا ( سامانه یادگیری الکترونیکی، پیامک و خدمات مشاوره ای فناوری اطلاعات )، شرکت شهرک های صنعتی، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان، صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه الکترونیک، سامانه کاداستر معادن کشور و سامانه‎های ستادی نظیر سامانه صدور پروانه‎های بهره برداری از جمله مواردی است که ضمن معرفی خدمات قابل ارایه به ارایه خدمات برخط نیز خواهند پرداخت.
وی یادآور شد: حضور مستقل بخش های دولتی در سالن دولت الکترونیک به مساحت 2500 مترمربع و ارایه خدمات حضوری این دستگاه‎ها در محل نمایشگاه از نکات متفاوت این نمایشگاه نسبت به گذشته است که نشان از همراهی بخش دولتی و بخش خصوصی در جهت توسعه فناوری اطلاعات دارد. 
وی افزود: همزمان با برگزاری نمایشگاه الکامپ امسال، نمایشگاه هفته پژوهش نیز برگزار می شود که در همین رابطه تعدادی از شرکت‎های نرم افزاری دارنده پروانه بهره‎برداری از وزارت صنعت معدن و تجارت در این نمایشگاه حضور دارند. این شرکت‎ها به ارایه محصولات نرم‎افزاری خود که بر پایه تحقیق و توسعه و نوآوری‎های جدید استوار است خواهند پرداخت. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :