fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 88737
  تاریخ انتشار : 15 آذر 1394 12:14
  تعداد بازدید : 589

  امضای تفاهم نامه راه اندازی پارک پیشران ICT

  تفاهم نامه همکاری بین پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به منظور توسعه شرکت های دانش بنیان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در محل پژوهشگاه با حضور نمایندگان دو طرف برای مدت پنج سال منعقد شد.

  تسنیم- این تفاهم نامه در راستای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و با هدف افزایش اثربخشی پژوهش ها و تجاری سازی نوآوری ها متناسب با نیاز کشور بین پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به نمایندگی محمد خوانساری رییس این پژوهشگاه و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به نمایندگی محمدجعفر صدیق رییس این پارک منعقد شد.
  براساس این تفاهم نامه، دو طرف متعهد به همکاری در حمایت از دوره های پیش رشد پارک و تجاری سازی فعالیت های پژوهشی پژوهشگاه شدند.
  تامین زیرساخت های ابری مورد نیاز موسسات، شرکت ها و هسته های مستقر در پارک و حمایت از دستاوردهای نوآورانه این شرکت ها توسط پژوهشگاه و همکاری در طراحی و اجرای پارک پیشران ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت جذب و پرورش و ارتقای سرمایه های انسانی نخبه این حوزه در داخل کشور از جمله فعالیت های پیش بینی شده در این تفاهم نامه است.
  علاوه بر این مقرر شد، از پژوهشگران و اعضای هیات علمی پژوهشگاه در هدایت هسته های مستقر در پارک خصوصا دوره های پیش رشد استفاده شود.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :