آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87424
تاریخ انتشار : 25 آبان 1394 12:34
تعداد بازدید : 813

نشان ویژه «روابط عمومی آنلاین ایران» به همراه اول رسید

همراه اول نشان ویژه روابط عمومی آنلاین یازدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی ایران را دریافت کرد.

فناوران- به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران این مراسم با همکاری و نظارت IPRA (انجمن بین المللی روابط عمومی ) برگزار و از همراه اول به عنوان برترین روابط عمومی آنلاین کشور تقدیر شد.در این مراسم پیام آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام توسط رضا سلیمانی مدیرکل روابط عمومی مجمع قرائت شد و پس از آن «بارت دی وریز» رییس انجمن بین المللی روابط عمومی سخنرانی کرد.
در بخشی از متن تقدیرنامه اهدایی به روابط عمومی   همراه اول آمده است: «... بی تردید، گسترش رسانه های نوین اجتماعی و ظهور آنها، فضای ارتباطی را توسعه داده و میدان عملکرد روابط عمومی را گسترش داده است. امروزه روابط عمومی   پروسه ای دایمی و تمام وقت است و روابط عمومی آنلاین نماد ۷ در ۲۴ و عینیت بخشی به تعطیلی ناپذیری آن است.
بر این اساس، با توجه به بررسی ها و رأی هیات داوران یازدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی، نشان ویژه روابط عمومی آنلاین با عنایت به پیشرفت های روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) در این زمینه، به آن مدیریت محترم اعطاء می شود». 
گفتنی است همراه اول در مردادماه سال جاری نیز، موفق به دریافت تندیس زرین سرآمدی روابط عمومی شده بود.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :