آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87414
تاریخ انتشار : 25 آبان 1394 12:4
تعداد بازدید : 905

برندگان نهایی تریگ آپ معرفی شدند

رویداد Game Trigup که به مدت سه روز از 20 تا 22 آبان ماه در موسسه آموزش عالی خاتم برپا بود، با استقبال ایده پردازان و علاقمندان به صنعت بازی سازی مواجه شد.

فناوران- در جریان برگزاری این رویداد، 38 ایده به ثبت رسید که با رای گیری حضار از میان آنها 10 ایده برگزیده شد. برای ایده های منتخب نیز 10 تیم تشکیل شدند که طی دو روز با همراهی مربیان به پرورش ایده های بازی شان پرداختند.
از میان ایده های برتر، با نظر هیات داوران به ترتیب تیم های گربه قهرمان، Tides of Chaos و چیستین به عنوان تیم های اول تا سوم برگزیده شدند و جوایزی به مبلغ هشت، پنج و سه میلیون تومان دریافت کردند.
در این رویداد، 23 مربی نیز حضور داشتند که در پرورش ایده های بازی سازی به کمک تیم ها آمدند. همچنین سیدمحمدحسین سجادی نیری، دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، مجید دهبیدی پور مدیر مرکز رشد فناوری های پیشرفته دانشگاه شریف و امیرحسین فصیحی مدیرعامل شرکت فن افزار شریف، مصطفی نقی پورفر مدیر مرکز نوآوری و فناوری فناپ، حامد ساجدی مدیرعامل شرکت شناسا، محسن اکبری موید مدیرعامل شرکت آرنا، غفارپور عضو هیئت مدیره شرکت آروند برخی از حاضرین اختتامیه Game Trigup بودند.
در طول مراسم، مدیر مرکز نوآوری و فناوری فناپ با بیان اینکه برنامه نویسی در تولید بازی تلاش زیادی می خواهد، وجود تیم خوب و شناسایی بازار را از مولفه های پراهمیت در این فرآیند دانست. مدیرعامل شرکت شناسا به حضور بانوان به عنوان نیروهای پرانگیزه برای ورود به جریان کسب و کارهای نوآورانه تاکید کرد. در ادامه مدیرعامل شرکت آرنا نیز در خصوص یافتن شیوه های جدید بازی در دنیا سخنرانی کرد و عضو هیات مدیره شرکت آروند نیز به ظرافت سرمایه گذاری در صنعت بازی سازی و توجه به عنصر زمان اشاره کرد.
گفتنی است، همزمان با برگزاری Game Trigup چهار کارگاه آموزشی با عناوین مفهوم طراحی بازی، برنامه نویسی Multi Player، MVP و  کسب و کار بازی برگزار شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :