آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87405
تاریخ انتشار : 25 آبان 1394 11:22
تعداد بازدید : 662

همکاری ایتالیا با ایران برای کاهش مصرف انرژی به کمک ICT

شرکت Enel ایتالیا برای کاهش مصرف انرژی با استفاده از تکنولوژی های ICT با شرکت های عصر تلکام و حلما گستر خاورمیانه ایران همکاری می کند.

فناوران- آنتونیو بوندومونو رییس تکنولوژی شبکه های دیتا در شرکت Enel در دیدار با اردشیر منتصری رییس هیات مدیره شرکت عصر تلکام که همراه هیأت اقتصادی ریاست جمهوری به ایتالیا سفر کرده است از فرصت های مناسب سرمایه گذاری در ایران استقبال کرده و گفت: ما آماده همکاری با شما برای کاهش مصرف انرژی در ایران هستیم.
وی با بیان سابقه فعالیت های این شرکت افزود: شرکت enel در حال حاضر در حال ارایه سرویس به بیش از 40 میلیون مشترک برق در دنیاست که با کمک بستر دیتا از هدر رفت انرژی تا حد زیادی جلوگیری می کند.
رییس تکنولوژی شبکه های دیتا در شرکت Enel  گفت: کاهش مصرف برق در مشترکان خانگی در زمان پیک مصرف از مهم ترین دلایل استفاده از بستر فناوری اطلاعات در این حوزه در دنیای امروز است.
منتصری نیز در این دیدار با بیان ظرفیت ها و قابلیت های موجود کشور در حوزه ICT افزود: شرکت های عصر تلکام و حلما گستر خاورمیانه آمادگی مشارکت در انجام پروژه های smart grid در حوزه کاهش مصرف انرژی را دارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :