آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87333
تاریخ انتشار : 24 آبان 1394 13:17
تعداد بازدید : 763

اپل نسل دوم Apple watch را می سازد

به نظر می رسد اپل در پی عرضه موفقیت آمیز ساعت هوشمندش قصد دارد نسل دوم این ساعت را نیز تولید و اوایل سال آینده راهی بازار کند.

فناوران- اپل واچ اولین ساعت هوشمند اپل است. این محصول با استقبال خوبی نیز همراه شد که ظاهرا همین موضوع باعث شده تا اپل عزم خود را برای تولید نسل بعدی آن با قابلیت های پیشرفته تر جزم کند. 
اپل پس از مدت ها انتشار شایعات، ساعت هوشمند خود را اوایل سال جاری معرفی و روانه بازار کرد که براساس آمار منتشر شده موفق ترین گجت هوشمندی است که تاکنون روانه بازار شده است. حال یکی از تولیدکنندگان و شرکای سخت افزاری اپل اعلام کرده که این کمپانی در حال کار روی نسل بعدی اپل واچ است. براساس اطلاعات ارایه شده توسط رئیس هیات مدیره کوانتا، اپل در حال کار روی نسل دوم این ساعت هوشمند است. کوانتا یکی از کمپانی هایی است که سابقه طولانی در همکاری با اپل دارد و هم اکنون نیز یکی از مهم ترین کارخانه هایی است که به تولید اپل واچ برای اپل می پردازد. کوانتا همزمان با اپل واچ، محصولات دیگری را نیز برای اپل تولید می کند. 
براساس اطلاعات ارایه شده توسط این شرکت، اپل اواخر سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ میلادی نسل بعدی گجت پوشیدنی خود را روانه بازار خواهد کرد. انتظار می رود طی مراسمی نسل جدید گجت هوشمند خود را معرفی کند. سال گذشته اپل در مراسم Spring Forward، ساعت هوشمندش را معرفی و آن را در فصل دوم سال جاری روانه بازار کرد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :