آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87324
تاریخ انتشار : 24 آبان 1394 13:2
تعداد بازدید : 670

گجتی برای افزایش سرعت و ذخیره اطلاعات شبکه وای فای

به تازگی گجت جدیدی به بازار عرضه شده است که با استفاده از آن می توان سرعت، امنیت و همچنین ایمنی بیشتری را برای شبکه های وای فای رقم زد.

خبرگزاری مهر- این دستگاه های جدید که Luma نام دارند قابلیت های جدیدی را در اختیار کاربرانشان قرار می دهند و در نقش مکمل مودم عمل می کند.دستگاه مورد نظر ما با کمک یک ورودی به مودم متصل می شود و با مرتب سازی سیگنال و داده های پشتیبان مودم می تواند سرعت اتصال داده به هر نوع دستگاهی را افزایش دهد.
از دیگر قابلیت های این دستگاه می توان به امنیت بالا و جلوگیری از شکستن قفل شبکه یا ورود هر بدافزار یا سرقت اطلاعات اشاره کرد. به این ترتیب مشکل قدیمی کاربران اینترنت در رابطه با استفاده کاربران دیگر از اینترنت اختصاصی آنها رفع می شود.دستگاه Luma می تواند فایل های صوتی و تصویری اسمارت فون ها را به سادگی در سیستم های صوتی و تصویری که شبکه های وای فای را پشتیبانی می کنند پخش کند.
این گجت همچنین می تواند کنترل قابل توجهی را در اختیار کاربرانش قرار دهد. برای مثال والدین می توانند میزان ساعات اتصال فرزندانشان به اینترنت را کنترل کرده یا به بررسی فایل های دانلود شده و زمان بندی ورود و خروج بپردازند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :