آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87222
تاریخ انتشار : 23 آبان 1394 11:52
تعداد بازدید : 989

فوربس منتشر کرد:

«تسکولو»، نمادی از پیشرفت صنعت نرم افزار ایران

نشریه اقتصادی فوربس رشد صنعت نرم افزار ایران را با وجود تحریم های اقتصادی بین المللی، ورای تصور خواند و از استارتاپ «تسکولو» به عنوان یکی از نمادهای این پیشرفت یاد کرد.

فناوران- فوربس با معرفی بنیان گذاران تسکولو (فرهاد هدایتی فرد و کاظم کشاورز) چالش های این استارتاپ را در مسیر پیشرفت مورد توجه قرار داده و به نقل از فرهاد هدایتی می نویسد: تحریم ها علیه ایران مانع پذیرش پرداخت های مشتریان بین المللی می شد که بیش از ۶۰ درصد کل مشتریان ما را در بر می گرفت، با این وجود ما توانستیم توانایی های تیم خود را ثابت کرده و در این شرایط بر مشکلات غلبه کنیم. 
تسکولو پلات فورمی برای مدیریت آنلاین تیم و پروژه است که با گذشت یک سال از راه اندازی آن، حالا بیش از ۱۴ هزار کاربر بین المللی در یکصد کشور دارد.
حدود یک ماه قبل تسکولو در رویداد استارتاپ استانبول ۲۰۱۵ از میان یکصد استارتاپ موفق بین المللی توانست جایگاه سوم را از آن خود کند.  
وی افزود: تسکولو یک رابط جذاب برای مدیریت وظایف و مسوولیت های تیمی است. با استفاده از این نرم افزار، افراد درگیر در پروژه ها، نقش ها و مجوزهای مختلفی برای انجام وظایف خود دارند. همچنین، تسکولو انجام فرآیند مدیریت پروژه را با تعریف دسترسی های متناسب با زمینه کاری هر شخص، بسیار آسان کرده است.
هدایتی گفت: ما این ایده را با هدف حضور در بازارهای بین المللی عملی کردیم و اطمینان داریم که استارتاپ ما نمادی از رشد اکوسیستم استارتاپی کشورهایی همچون ایران خواهد شد.
«تسکولو» یکی از استارتاپ های چرخه نخست شتابدهنده آواتک بوده است. آواتک یک برنامه 6 ماهه شتابدهی به استارتاپ هاست که کارآفرینان را برای رسیدن به موفقیت همراهی می کند. این مرکز شتابدهی کارآفرینان مشتاق را از طریق ارائه آموزش های کارآفرینی، مربیگری، سرمایه های اولیه (seed funding) و فراهم آوردن فضای کاری خلاق حمایت می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :