آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86311
تاریخ انتشار : 9 آبان 1394 14:17
تعداد بازدید : 674

رییس اتاق اصناف ایران:

بسته خروج از رکود دردی از صنایع کوچک دوا نمی کند

رییس اتاق اصناف ایران با بیان این که بسته خروج از رکود دردی از صنایع و بنگاه های کوچک دوا نمی کند، گفت: این بسته تنها یک پیشنهاد خوب است، اما بعید است بتواند وضعیت فعلی را متحول کند.


خبرگزاری فارس - علی فاضلی درباره بسته سیاستی خروج از رکود و پیشنهاد دولت، گفت: وضعیت رکود عمیق تر از آن است که با یک بسته حل شود و ما برای حل مشکل اصناف به این بسته زیاد دل نبسته ایم.
وی افزود: این بسته می تواند تنها یک پیشنهاد خوب باشد، اما اینکه بتواند وضعیت فعلی را متحول کند؛ بعید به نظر می رسد و متاسفانه برخی به گونه ای صحبت می کنند که انگار قرار است، اصلاحات مهمی انجام بگیرد.
رییس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه در این بسته پیشنهادی بیشتر تسهیلات برای صنایع بزرگ در نظر گرفته شده است،افزود: امید تدوین کنندگان این بسته آن بوده که بتوانند تحولی را در صنایع بزرگ ایجاد کنند تا شاید به واسطه آن در صنایع کوچک نیز رونق ایجاد شود، اما یقینا اگر بنگاه های کوچک و متوسط مد نظر قرار می گرفت، نتیجه بهتری حاصل می شد.
فاضلی تصریح کرد: به نظر می رسد بیشتر بخش های دولتی و صنایع بزرگ از تسهیلات ارایه شده متنعم می شوند و در این بسته خبری از ارایه تسهیلات به بنگاه های کوچک که بدنه عمده اصناف را تشکیل می دهند، نیست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :