آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86148
تاریخ انتشار : 6 آبان 1394 12:37
تعداد بازدید : 978

رونمایی از سامانه جامع بهداشت و درمان بانک ملی

با حضور محمد علی ایزدی معاون منابع انسانی، روح اله لهرابیان معاون امور پشتیبانی و تنی چند از مسئولان ارشد بانک، نرم افزار جامع بهداشت و درمان بانک ملی ایران رونمایی شد.

فناوران - رئیس اداره کل رفاه و درمان بانک ملی ایران در این مراسم که در سالن هماش حافظ ادارات مرکزی این بانک برگزار شد، با اشاره به تلاش های گسترده صورت گرفته برای طراحی و تهیه این سامانه ابراز داشت: با اجرای این سامانه، تحول بزرگی در حوزه درمان بانک ملی ایران انجام می شود که به اعمال سیاستگذاری ها و نظارت های بهتر و لحظه ای تر منجر خواهد شد. 
حسین دشتی با تقدیر از حمایت های مدیر عامل بانک در زمینه مسائل درمانی کارکنان گفت: در سامانه جدید بهداشت و درمان بانک ملی ایران، علاوه بر کاهش هزینه ها، کارایی حوزه درمان و سطح نظارت ها ارتقا می یابد. 
به گفته وی انجام انواع تحلیل های مالی، فردی، خانوادگی، دارویی و غیره، محاسبات الکترونیک، تفکیک هزینه های درمان، شخصی سازی و یکسان سازی دفترچه های درمانی، رسیدگی به نسخ درمانی در تمام نقاط کشور، تهیه پرونده درمانی الکترونیک برای کارکنان و خانواده آن ها، نظارت سیستماتیک و امکان دریافت انواع گزارش های آماری از جمله مهمترین مزایای سامانه جامعه بهداشت و درمان بانک ملی ایران است.
این سامانه که مدتی به صورت آزمایشی مورد استفاده قرار گرفته است، طی روزهای آتی در سطح تهران اجرایی خواهد شد و بزودی نیز در سراسر کشور عملیاتی می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :