آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86146
تاریخ انتشار : 6 آبان 1394 12:35
تعداد بازدید : 841

One E9 هم کمکی به اچ تی سی نکرد

اچ تی سی در راستای بهبود شرایط خود به تازگی تلفن One E9 را با طراحی جدیدی معرفی کرده اما نتوانسته نظر کاربران را جلب کند و به موفقیت زیادی دست یابد.

فناوران- اچ تی سی که این روزها وضعیت مناسبی ندارد، زمانی سومین تولید کننده برتر تلفن همراه بود و اکنون در حال تلاش برای بازگشت به سوددهی است. این شرکت در طول چند سال گذشته گوشی های هوشمندی وارد بازار کرد، اما به دلایلی در امر فروش ناموفق بوده اند.
 One E9 یک گوشی میان رده است که با هدف افزایش درآمد اچ تی سی به بازار عرضه شد. طراحی One E9 کمی غیرعادی است و به نظر می رسد در جلب نظر تحلیل گران ناکام بوده است. مدیر عامل اچ تی سی معتقد است که One E9 می تواند جایگزین خوبی برای آیفون باشد. شاید دلیل شباهت های ظاهری این تلفن به ویژه در قسمت پشت آن به تلفن اپل نیز همین امر باشد. طبق گفته یکی از مدیران بلندپایه این شرکت، طراحی این تلفن قرار است به تدریج به زبان طراحی اچ تی سی بدل شود. 
تحلیل گران، One E9 را یک تلفن معقول تلقی می کنند اما معتقدند این دستگاه لزوما کمکی به بهبود وضعیت اچ تی سی نخواهد کرد. برچسب قیمتی ۴۰۰ دلاری برای یک میان رده کمی عجیب به نظر می رسد. از نظر تحلیل گران، شرکت های چینی تلفن هایی با قیمت بسیار پایین تر از One E9 و امکانات بیش تری از آن عرضه می کنند. با این حال آن ها وعده اچ تی سی در خصوص دریافت بسته های بروزرسانی توسط One E9 با فاصله ۱۵ روز با دستگاه های نکسوس را در صورت عملی شدن، نقطه قوتی برای این تلفن می دانند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :