آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86138
تاریخ انتشار : 6 آبان 1394 12:15
تعداد بازدید : 659

ساخت کوچک ترین کارت گرافیک به کمک نانوفناوری

تجربه انجام بازی های سنگین گرافیکی در محیط خانه به کمک کارت گرافیکی جدید شرکت ای ام دی به وقوع پیوسته است. زیرا کوچک ترین و کم مصرف ترین کارت گرافیک موجود با استفاده از نانوفناوری توسط این شرکت ساخته شده است.


ایسنا- کارت گرافیک AMD Radeon  R9 Nanoکه اولین بار در سطح جهان در نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی (Electronic Entertainment Expo) در لس آنجلس در ژوئن سال 2015 برای طرفداران بازی های رایانه ای به نمایش گذاشته شد، بر اساس تراشه های گرافیکی به نام فیجی ساخته شده است و علاوه بر کارت های گرافیک AMD Radeon  R9 Fury و R9 Fury X AMD Radeon  سومین کارت گرافیک ساخته شده بر پایه این تراشه است. خانواده کارت های گرافیک AMD Radeon™ R9 Fury که بر اساس تراشه های فیجی ساخته شده اند، با استفاده از حافظه هایی با پهنای باند بالا(High-Bandwidth Memory) به منظور کاهش مصرف انرژی و افزایش راندمان برای ایجاد رزولوشن های بالا، تجربه خوبی را برای علاقه مندان به ارمغان آورده و نقطه عطفی در بازی های رایانه ای ایجاد کرده اند. کارت گرافیک AMD Radeon R9 Nano کم مصرف و کوچیک ترین کارت گرافیک ITX است و 30 درصد قدرت عملکرد بیش تر و 30 درصد مصرف توان کم تر نسبت به نسل قبلی کارت های ای ام دی (کارت های گرافیک Radeon ™ R9 290X ) دارد. 
خط تولید کارت گرافیک AMD Radeon R9 طیف عظیمی از محصولات، با قیمت های متنوع ارایه می دهد و سری AMD Radeon R9 با ارایه گرافیک بسیار قدرتمند همه نیاز های کاربران را برطرف می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :