آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 86122
تاریخ انتشار : 6 آبان 1394 11:18
تعداد بازدید : 899

مدیرعامل مرکز کامپیوتر ایران اعلام کرد:

برگزاری دوره‎های آموزش رایگان کسب و کار آنلاین برای فروشگاه‎ها

مدیرعامل مرکز کامپیوتر ایران اعلام کرد: برای آشنایی صاحبان فروشگاه‎های این مرکز کامپیوتری با کسب و کارهای مجازی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی به صورت رایگان کرده ایم.


فناوران- مجید حاجی‎خانی با بیان اینکه هر هفته 2 یا 3 کلاس در زمینه فروش مجازی برگزار می‏شود، افزود: در این دوره‎های آموزشی تمام آنچه فروشندگان باید برای راه‎اندازی فروشگاه مجازی فراگیرند، آموزش داده می‎شود.
وی با تاکید بر اهمیت فراگیری دورهای آموزش مجازی برای فروشندگان گفت: با توجه به توسعه اینترنت در کشور و افزایش علاقه کاربران به خریدهای آنلاین فروشندگان پاساژهای کامپیوتری نیز باید نسبت به این کسب و کار آشنا باشند.
وی افزود: این موضوع باعث شد تا برگزاری رایگان دوره‎های آموزشی آشنایی با ساخت کسب و کار آنلاین را برای اعضای پاساژ در دستور کار قرار دهیم که خوشبختانه با استقبال خوبی از سوی فروشندگان مواجه شد.
وی با تاکید بر اینکه فروش مجازی می‎تواند به فروش سنتی کمک بسیاری کند، گفت: فروشندگان بازار اکنون در رکود به سر می‎برند و می‏توانند از طریق فضای مجازی کاربران را به خرید ترغیب کنند.
عضو هیات مدیره مرکز کامپیوتر ایران اضافه کرد: از دکتر روستا پدر علم بازاریابی ایران برای آموزش اعضا دعوت کرده‎ایم و به زودی دوره‏های آموزشی وی برگزار می‎شود. وی افزود: فروشگاه‎های علاقه مند به فروش مجازی برای دریافت مجوزهای لازم به اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران معرفی می‎شوند. حاجی خانی همچنین با بیان اینکه سعی کرده‎ایم سایت مرکز کامپیوتر ایران را به روز کنیم، گفت: اعضا می‎توانند با مراجعه به سایت فروشگاه خود را معرفی کنند و مجوزهایی که برای فعالیت خود لازم دارند را دریافت کنند. وی افزود: در سایت مرکز کامپیوتر به آدرس iccshop.ir لیست فروشگاه های فعال و جشنواره‎های که برگزار شده معرفی شده است.
حاجی خانی تصریح کرد: مرکز کامپیوتر ایران در سال 77 تاسیس شد و فعالان آن توانستند رویکردی جدید از تجارت فناوری اطلاعات را به مردم 
معرفی کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :