آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 8562
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1391 10:31
تعداد بازدید : 493

Kaspersky Security for Virtualization

راهکار امنیتی کسپرسکی برای مدیریت فضای مجازی عرضه شد

شرکت Kaspersky Lab راهکار امنیتی جدیدی را عرضه کرد که مدیریت فضاهای مجازی را برای کسب و کارهای گوناگون آسان تر می کند

بر اساس تحقیقی که همزمان با عرضه این راهکار امنیتی انجام شد، طراحی 81 درصد خدمات شرکت‌های انگلیسی در فضاهای مجازی از حساسیت و ریسک بالایی برخوردار است. این در حالی است که به گفته 41 درصد از کارکنان حوزه فناوری اطلاعات که در این مطالعه شرکت کردند، دانش آنها از فناوری اطلاعات مجازی تنها در سطح ابتدایی یا قابل قبولی است.
گفتنی است، 18 درصد از شرکت‌های انگلیسی به وصله کردن سیستم امنیتی IT مجازی روی تجهیزات امنیتی کنونی خود بسنده کرده‌اند. هرچند 45 درصد شرکت‌های انگلیسی تجهیزات امنیتی مستقلی را به فناوری اطلاعات مجازی اختصاص داده‌اند، اما نقطه ضعف چنین ساختاری افزایش پیچیدگی‌های مدیریتی است.
محصول جدید کسپرسکی به نامKaspersky Security for Virtualization این امکان را فراهم می‌کند که بدون پیچیده کردن فرآیندها، فضای مجازی را با اطمینان خاطر قفل کرد. این راهکار جدید با بسته امنیتی شرکتیKaspersky Lab همخوان است و همچنین می‌توان از طریق Kaspersky Security Center 9 از آن به عنوان راهکار امنیتی واحد و یکپارچه امنیت مجازی، فیزیکی و موبایلی استفاده کرد.
سرویس جدید «امنیت برای مجازی سازی» کسپرسکی با VMware vShield Endpoint Security کاملا همخوانی دارد و به طور خودکار به شناسایی، اسکن، به‌روزرسانی و حفاظت از تمام ماشین‌های مجازی شبکه می‌پردازد. این راهکار امنیتی همچنین به طور خودکار ماشین‌های مجازی جدیدی را که به شبکه اضافه می شود، محافظت می‌کند.
پیتر بردمود (Peter Beardmore) مدیر ارشد محصولات و خدمات Kaspersky Lab می‌گوید: «مجازی‌سازی فناوری، بسیار مهم و تحول‌برانگیزی است که مزایای تجاری فراوانی از جمله بازدهی بالاتر IT را به دنبال دارد. با این حال مشتریان باید دیدگاه جدیدی را نسبت به ایمن سازی جرایم مجازی و حملات خرابکارانه اتخاذ کنند.»
Kaspersky Lab با همکاری VMware بسته امنیتی جامعی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد که به طور مرکزی در هر محیطی و بدون افت کارایی مرسوم بسیاری از ضد بدافزارها قابل استفاده است. مصرف کنندگان با استفاده از این راهکار امنیتی قادر خواهند بود از تمام مزایای مجازی‌سازی IT بهره‌مند شوند، بی‌آنکه خطری آنها را تهدید کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :