آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 85147
تاریخ انتشار : 20 مهر 1394 14:9
تعداد بازدید : 831

حضور ایران در نمایشگاه اکسپو ارمنستان

همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی پان آرمنیا اکسپو ارمنستان، پاویون جمهوری اسلامی ایران با حضور ده ها شرکت تولیدی و خدماتی برپا شد.

مهر - در پاویون جمهوری اسلامی ایران شرکت های مختلف تولیدی انواع صنایع و تجهیزات حوزه ساختمانی، راه و شهرسازی، صنایع تبدیلی، صنایع مولد، صنایع حوزه نفت و انرژی و صنایع دستی و هنری را ارائه کرده اند.
غلامرضا رضائیان مدیر پاویون جمهوری اسلامی ایران گفت: این پاویون با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و با حضور ۲۸ شرکت ایرانی و ۱۵۰ شرکت خارجی از کشور های ارمنستان، روسیه، ایتالیا، آلمان و گرجستان  برپا شده است.
وی افزود: نمایشگاه بین المللی پان آرمنیا اکسپو ارمنستان که یکی از نمایشگاه های مهم این کشور محسوب می شود، از ۱۶ مهر آغاز شده و تا فردا ادامه دارد.
رضائیان تصریح کرد: پان آرمنیا اکسپو نمایشگاهی است که در آن شرکت های ایرانی هر ساله بازارهای جدیدی برای صادرات کلاهای خود پیدا می کنند و امسال هم این نمایشگاه با حضور نخست وزیر ارمنستان، وزیر اقتصاد، رئیس هیات مدیره اتاق صنایع و بازرگانی ارمنستان، رئیس آژانس توسعه ارمنستان، مدیران سازمان توسعه تجارت ایران و رایزن جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان افتتاح شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :