آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 85136
تاریخ انتشار : 20 مهر 1394 12:32
تعداد بازدید : 674

ژاپنی ها نرم افزارهای کشاورزی را به ایرانی ها آموزش دادند

اولین کارگاه آموزشی «الکترونیک در حوزه کشاورزی» با همکاری پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی و آژانس همکاری های بین الملل ژاپن (JICA) در این پژوهشکده برگزار شد.


جهاد دانشگاهی- عضو هیات علمی جهاد دانشگاهی و مدیر فنی این کارگاه گفت: برنامه جامع آموزش الکترونیکی به منظور ارتقای توانمندی های نیروی کار و دستیابی به فرصت های عادلانه آموزشی برگزار شد. 
محمد تقی پور افزود: در این دوره آموزشی با حضور چهار مدرس ژاپنی، شرکت کنندگان حوزه های ابزار توسعه کتاب های الکترونیکی CHiLO، نحوه کار با CHiLOReadr، نحوه تعامل ابزار CHiLO با سیستم مدیریت آموزش Moodle و نحوه کار نرم افزار ابزار مدیریت انباره محتوای Weko را فراگرفتند.وی با معرفی CHiLO به عنوان یکی از سیستم های توسعه یافته یادگیری الکترونیکی، خاطرنشان کرد: این کارگاه در راستای پروژه مشترک بین جهاد دانشگاهی و سازمان همکاری های بین الملل ژاپن در مورد محتوای آموزش الکترونیکی در صنعت کشاورزی برای استان کرمانشاه به عنوان یک منطقه مستعد در کشور برگزار شده است.
براساس این گزارش مدرسان این کارگاه به همراه رییس آژانس همکاری های بین الملل ژاپن در تهران، در جلسه ای با رییس جهاد دانشگاهی، ابعاد مختلف پروژه را مورد بحث و بررسی قرار دادند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :