آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 85057
تاریخ انتشار : 19 مهر 1394 14:40
تعداد بازدید : 706

لزوم آمادگی کامل برای استفاده از ظرفیت‎های آینده کسب و کار الکترونیکی

در فضای بانکی امروز، بانک هایی موفق‎ترند که نرم افزارهای مجهزتری دارند، بانک‎هایی موفق‎ترند که بتوانند مشتریان بیشتری را با استفاده از ظرفیت های بانکداری مجازی جذب کنند.

فناوران - شمس عالم، عضو هیات مدیره بانک پارسیان با بیان اینکه انقلاب تکنولوژیک بدون اینکه ما مستقیماً متوجه آن باشیم در حال وقوع است، گفت: پیش بینی می شود موفق‎ترین بانک‎ها در5 سال آینده بانک‎هایی خواهند بود که بیشترین اپلیکیشن های پیشرفته را روی بسترهای الکترونیکی و ابزارهای ارتباطی از قبیل؛ موبایل و ...  با بالاترین سطح امنیتی و تعاملی به منظور ارایه انواع خدمات بانکی به مشتریان داشته باشند.
وی در ادامه با تاکید بر لزوم توسعه بانکداری الکترونیک ومجازی در بانک پارسیان همگام با تکنولوژی جهانی، گفت: جهان در حال مجازی‎تر شدن است. بانک‎های مجازی در سطح جهانی رو به رشدند و امکان انتخاب و انعطاف بیشتری به مشتری داده‎اند. ما نیز بایستی با رشد و توسعه بانکداری الکترونیکی و مجازی طوری عمل کنیم که نیاز حضور فیزیکی مشتریان در شعب کاهش یافته و مشتریان بتوانند کلیه فعالیت‎های بانکی خود را از خانه، محل کار و یا حتی در مسیر انجام دهند و با استفاده از ظرفیت های بانکداری الکترونیکی بتوانند به حساب خود دسترسی داشته و آن را مدیریت کنند.
شمس عالم افزود: در کشورهای پیشرفته با بازار سرمایه وسیع، 70 درصد معاملات بورس توسط الگوریتم ها انجام می شود. درآینده نزدیک تجار به ما مراجعه خواهند کرد و از ما می خواهند که اگر موجودی حسابشان به حد مشخصی پایین آمد به آنها هشدار داده و به ایشان اعتبار بدهیم و اگر موجودی حسابشان تا حد مشخصی افزایش یافت بلافاصله به عنوان یک بانکدارای اختصاصی اقدام به سرمایه گذاری هایی که قبلا برای آنان تعریف شده است، نماییم. در این برهه بانک هایی موفق هستند که به صورت الگوریتمی و اتوماتیک این کار را برای مشتریان انجام دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :