آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 85031
تاریخ انتشار : 19 مهر 1394 13:2
تعداد بازدید : 637

ماهیگیری برخی شرکت های اینترنتی از آب گل آلود

سخنگوی شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه احساس می کنیم برخی شرکت های PAP دنبال سوءاستفاده هستند، گفت: در تمام نقاطی که شرکت های اینترنتی تقاضای نصب و راه اندازی تجهیزات مورد نظرشان را داشته اند، اجابت کرده ایم.


خبرگزاری تسنیم- هفته گذشته حسین بیدآبادی مدیر یکی از شرکت های اینترنتی در نشست فعالان حوزه فاوا با وزیر ارتباطات، مدعی شد که رقابت مخابرات با شرکت های خصوصی ارایه کننده خدمات اینترنت پرسرعت به مردم ناسالم است و گفت: شرکت صبانت اکنون در 1734 مرکز فعال است و علی رغم تمامی مشکلات نظیر تخصیص فضا از سوی شرکت مخابرات، دو میلیون پورت پرسرعت فعال و سه میلیون و 750 هزار منصوبه داریم.
همین اظهارات باعث شد تا داوود زارعیان در مقام سخنگوی شرکت مخابرات ایران اظهاراتی را در مقابله با این ادعا بیان کند.
زارعیان با بیان اینکه صبانت از جمله شرکت های اینترنتی بوده که بیشترین امکانات را از مخابرات دریافت کرده است، گفت: ظاهرا آقای بیدآبادی و مدیران این مجموعه اینترنتی دنبال این هستند تا از آب گل آلود شده میان وزارت ارتباطات و مخابرات سوء استفاده و به نفع خود بهره برداری کنند.
معاون شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه مسوولان این شرکت هر کجا فرصتی می یابند ادعا می کنند که مخابرات فضا و امکانات در اختیار آنها قرار نمی دهد، گفت: این شرکت به گفته مسوولان آن دو میلیون پورت پرسرعت دارد که تمامی امکانات آن را مخابرات در اختیارشان گذاشته است و این رویه همچنان ادامه دارد.
وی گفت: تعجب می کنم این دوستان که در تعامل خوبی با مخابرات هستند چرا هر تریبونی پیدا می کنند، از عدم همکاری مخابرات می گویند؛ این اولین بار نیست که چنین کاری می کنند و موارد دیگری نیز از سوی آنها سر زده است.
زارعیان با بیان اینکه تصور ما این است که برخی شرکت های PAP دنبال سوءاستفاده هستند، گفت: با چنین کارهایی می خواهند روی افکار وزیر ارتباطات و مجموعه تحت امر ایشان تأثیر بگذارند در حالیکه ادعا هیچ گاه جای اسناد و شواهد را نمی گیرد.
وی با تأکید بر اینکه شرکت مخابرات به اندازه کل شرکت های PAP اینترنت پرسرعت واگذار کرده است، به تفاوت ارایه خدمات این دو بخش اشاره کرد و گفت: تفاوت ما با شرکت های PAP در این است که ما در نقاط کوچک و روستایی نیز ارایه خدمات داشته ایم و حتی به بخش های کمتر از 100 خانوار هم خدمت داده ایم اما آنها تنها در نقاط اقتصادی سرمایه گذاری کرده اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :