آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 85015
تاریخ انتشار : 19 مهر 1394 11:50
تعداد بازدید : 815

حمایت تمام‌قد جهانگرد از الکامپ 2015

دولت الکترونیکی با تمام قوا به الکامپ می آید

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از برگزاری نمایشگاه الکامپ که سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور متولی برگزاری آن است، حمایت می کند.

روابط عمومی سازمان نصر کشور - به دنبال تشکیل جلسه کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نصرالله جهانگرد، اعلام کرد: دولت الکترونیکی در نمایشگاه الکامپ 2015 با تمام قوا حضور می یابد.معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران، گفت: وزارت ICT از برگزاری نمایشگاه الکامپ بیست و یکم که سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور متولی برگزاری آن است حمایت می کند. 
ناصر علی سعادت رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با ابراز خرسندی از همراهی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: باید از زندان تاریخی الکامپ خارج شویم و این با حمایت همه بخش ها چه دولتی و چه خصوصی میسر خواهد شد. الکامپ باید از یک ماجرا تبدیل به یک ابزار ویژه برای ارتقا جایگاه صنعت شود. یعنی تبدیل به یک روتین سالیانه شود. وی با بیان این که یک الکامپ کاملا متفاوت در پیش داریم، گفت: الکامپ بیست و یکم از جهت مختلفی متفاوت است. اول اینکه سازمان نصر کشور برگزار کننده آن است، شفاف است، همکاری بسیار نزدیک با شرکت سهامی نمایشگاه ها داریم، تغییر تقسیم بندی های نمایشگاه به نحوی است که برای مخاطبان جذابیت و برای شرکت های حاضر در نمایشگاه فایده داشته باشد. علاوه بر این حضور پررنگ دولت الکترونیکی و همراهی بخش های دولتی است که نشان از همراهی دولت و بخش خصوصی برای ارتقا جایگاه صنعت و برگزاری نمایشگاهی شایسته صنف است. نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :