آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 8487
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1391 9:46
تعداد بازدید : 1161

با حکم رییس جمهوری

اخوان بهابادی رییس مركز فضای مجازی كشور شد

رییس جمهوری در احكامی جداگانه محمدرضا فرزین را به سمت "رییس و عضو هیات عامل صندوق توسعه ملی" و مهدی اخوان بهابادی را به عنوان "دبیر شورای عالی و رییس مركز فضای مجازی كشور" منصوب كرد.

 پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری- محمود احمدی نژاد ضمن تشكر از زحمات رحیم قربانی "رییس و عضو سابق هیات عامل صندوق ملی"، محمدرضا فرزین را به عنوان "رییس و عضو هیات عامل صندوق توسعه ملی" و مهدی اخوان بهابادی را به عنوان "دبیر شورای‌عالی و رییس مركز فضای مجازی كشور" منصوب كرد.
مرتضی براری به عنوان  رییس موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات شد
دکتر رضا تقی‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی حکمی دکتر مرتضی براری را به سمت رییس موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب کرد.
در متن حکم وزیر ارتباطات به رییس جدید موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات آمده است: نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی، جنابعالی را به مدت دو سال به سمت رییس موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب می‌نمایم. امید است برای تحقق اصول چهارگانه دولت شامل عدالت گستری، مهرورزی، خدمت به بندگان خدا، پیشرفت و تعالی مادی و معنوی کشور و همچنین نصب العین قراردادن تقوای الهی برار چارچوب شرح وظایف محوله جدیت و تلاش وافری را ایفا کنید.
تقی‌پور در پایان متن جکم خود به براری آورده است: توفیق شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (حفظه‌الله) از درگاه خداوند متعال مسالت می‌کنیم.
تقدیر و تشکر از دکتر اخوان
از سوی دیگر دکتر تقی‌پور ضمن تشکر از دکتر مهدی اخوان در طول مدت سرپرستی موسسه فوق‌الذکر، انتصاب وی را به سمت دبیری شورای‌عالی فضای مجازی تبریک گفته و از دکتر براری خواست کمال همکاری را با دکتر اخوان برای ایجاد مرکز ملی فضای مجازی با استفاده از ظرفیت آن موسسه معمول دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :