آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 84603
تاریخ انتشار : 13 مهر 1394 12:58
تعداد بازدید : 990

بانوان کارآفرين ايراني به ترکيه رفتند

گروهي از بانوان کارآفرين با رايزني سفارت ايران در ترکيه براي ديدار با بانوان کارآفرين اين کشور امروز به اين کشور سفر کردند.

موج- فاطمه مقيمي عضو هيات رییسه اتاق بازرگاني ايران در خصوص حضور بانوان کارآفرينان ايران در ترکيه اظهار کرد: امروز گروهي از اين بانوان که از کانون زنان بازرگان ايران نيز به شمار مي‏آيند به صورت يک هيات تجاري به ترکيه سفر مي‎کنند.
وي ادامه داد: در همين راستا بانوان کارآفرين با جمعي از بانوان تجار و کارآفرين ترکيه جلساتي را برگزار خواهند کرد.
مقيمي افزود: اين ارتباط با رايزني سفارت و کنسولگري انجام شده است و اميدواريم نتايج مناسبي از اين سفر به عنوان دستاورد تجربي بانوان کارآفرينان ايران قرار بگيرد.
عضو اتاق بازرگاني ايران گفت: بايد در تمامي بخش ‎هاي تخصصي و مشاغلي كه حضور زنان در آن احساس مي‎شود، به حضور زنان جدي ‎تر فكر شود و براي حضور آنها در صحنه ‎هاي اقتصادي و پُركردن اين خلا ها با تدوين منشوري كامل، فرصت ‎هاي خوبي را براي اين خدمت ‎گذاري و ترميم و تعادل در اقتصاد كشور ايجاد شود.
وي افزود: بايد ملاك حضور زنان به عنوان نيمي از جامعه، در اقتصادي مشخص شود بنابراين همانطور كه در عرصه هاي اجتماعي در سال هاي اخير حضور زنان رشد چشم ‎گيري داشته بايد در اين عرصه نيز به صورت جدي و فعال وارد عمل شوند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :