آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 84577
تاریخ انتشار : 13 مهر 1394 11:22
تعداد بازدید : 1289

سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور اعلام کرد:

18 مهر ماه، آغاز پیش ثبت نام الکامپ21

پیش ثبت نام نمایشگاه الکامپ بیست و یکم از شنبه هجدهم مهر ماه آغاز می‎شود.

فناوران- ناصرعلی سعادت رییس سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور در این خصوص گفت: شرکت‎های علاقه‏مند به حضور در بیست و یکمین نمایشگاه بین‎المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) می‎توانند از هجدهم مهرماه با مراجعه به سایت iran-elecomp.com نسبت به پیش ثبت نام و پس از آن جانمایی اقدام کنند.
رییس نصر کشور افزود: تمام شرایط برای حضور شرکت‏های فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه‏های مختلف پیش‎بینی شده است تا امسال نمایشگاهی شایسته این صنف بزرگ برگزار کنیم. هدف سازمان برگزاری نمایشگاهی شفاف و به دور از حاشیه است.
سعادت با اعلام برپایی دبیرخانه دایمی نمایشگاه در محل دبیرخانه سازمان نصر کشور گفت: اینکه مجوز برگزاری نمایشگاه پس از سال‎ها به سازمان نظام صنفی رایانه‎ای واگذار شده است نشان می‎دهد که همه نیاز بازار برای برگزاری نمایشگاهی پررونق و با شکوه که ظرفیت‎های صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات را به نمایش بگذارد احساس کرده‎اند
سعادت افزود: امیدواریم که با دایمی شدن دبیرخانه این نمایشگاه، سال های آتی بتوانیم این نمایشگاه را بهتر از قبل برگزار کنیم. 
او با بیان اینکه این نمایشگاه در شرایط پس از توافق و با روحیه‎ای سرشار از امید برگزار خواهد شد، گفت: اکنون در آستانه شروع برنامه ششم توسعه هستیم، در شرایطی که همه نگاه‎ها به بخش خصوصی است، صنعت فاوا نیز با امیدواری به آینده نگاه می‎کند. 
وی اضافه کرد: برگزاری الکامپ بیست و یکم شروعی است بر اتفاقات مثبتی که صنف و صنعت ICT کشور در چند سال اخیر چشم به راه آن بوده است.
بر اساس این گزارش بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ 23 تا 26 آذر ماه سال جاری در محل دایمی نمایشگاه‎های بین‎المللی تهران برگزار می‎شود.
شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا امسال به عنوان مجری و پیمانکار نمایشگاه معرفی شده است و بهترین نمونه برگزاری نمایشگاه توسط این شرکت نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی است که مانند نمایشگاه صنعت فاوا، در سطح وسیعی ارزی-ریالی دارد. 
رییس سازمان نظام صنفی رایانه‎ای در اولین نشست خبری نمایشگاه الکامپ اعلام کرد قوانین و مقررات این نمایشگاه را تا پایان شهریور با حضور اعضای صنف در قالب گردهمایی، اعلام خواهیم کرد که گویا برگزاری این گردهمایی کنسل شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :