آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 84513
تاریخ انتشار : 12 مهر 1394 12:53
تعداد بازدید : 593

کارت گرافیک جدید گیگابایت با خنک کننده مایع عرضه می شود

جدیدترین کارت گرافیک معرفی شده گیگابایت مدل GTX980 WAOC است که از یک بورد و چیپ گرافیکی GTX980 و یک خنک کننده مایع که پیش از این در مجموعه GIGABYTE WaterForce به کار رفته بود، تشکیل شده است.

فناوران- مانند دیگر کارت های GTX980  این کارت نیز بر پایه معماری 28 نانومتری، 4 گیگابایت حافظه گرافیکی GDDR5، پشتیبانی DirectX12 و پهنای باند 256 بیتی ساخته شده است که با بهرمندی از خروجی های متعدد، توانایی پردازش 4 تصویر همزمان را داراست.
ست خنک کننده مایع این کارت گرافیک به صورت لوپ بسته است و با داشتن یک بلاک ویژه (Full Cover Block) قابلیت گرماگیری از پردازنده گرافیکی، چیپ های حافظه و ماسفت ها را دارد. همچنین در ساخت این کارت گرافیک از فناوری SOC GPU Gauntlet استفاده شده است که امکان انتخاب پردازنده های دستچین شده و با کیفیت تر را برای این محصول میسر ساخته که باعث توانایی اورکلاکینگ بالاتری خواهد شد.
فناوری GIGABYTE Flex به کار رفته در این کارت گرافیک همچنین می تواند به صورت خوکار تمام نمایشگرهای متصل به خروجی های کارت گرافیک را شناسایی کرده کرده و یک تصویر واحد را به صورت چینش چهار نمایشگره پردازش کند تا تجربه استفاده از رزولوشن های عریض و فوق عریض را برای کاربران امکان پذیر سازد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :