آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83306
تاریخ انتشار : 22 شهریور 1394 13:0
تعداد بازدید : 890

سامانه ساخت و ساز مسکن روستایی فعال می شود

مدیرکل فناوری اطلاعات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: با هدف روان سازی انجام خدمات توسعه روستایی و صرفه جویی در وقت و انرژی مراجعان، سامانه ساخت و ساز مسکن روستایی در استان های کشور فعال و راه اندازی می شود.

ایرنا- یوسف نعیمی، شنبه در همایشی که با حضور کارشناسان طرح ویژه مسکن روستایی بنیاد مسکن شهرستان های فارس در شیراز برگزار شد، اظهار داشت: همه خدماتی که قابلیت انجام غیرحضوری دارد و می توان به صورت الکترونیکی آن را در مراکز خدمات الکترونیکی روستاهای کشور ارائه کرد، در این سامانه طراحی و ارائه شده است.
به گفته وی، خدمات مربوط به امور زمین ، صدور پروانه ساخت، تغییر کاربری ها و درخواست الحاق به محدوده طرح در این سامانه پیش بینی و طراحی شده است .
وی ادامه داد: پیشتر این خدمات از طریق مراکز پست بانک در روستاها ارائه می شد اما با فعال سازی این سامانه، هر روستایی در خانه یا در مراکز خدمات الکترونیکی با دسترسی به ایتترت می تواند تقاضاهای خود را ثبت و پیگیری کند. مدیرکل فناوری اطلاعات بنیاد مسکن افزود: در این سامانه تسهیلات ویژه ای در خدمت رسانی به روستاییان در نظر گرفته شده و پیش بینی می شود با فعال شدن آن، تحول چشمگیری در مراجعه مردم به این بنیاد به وجود آید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :