آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83300
تاریخ انتشار : 22 شهریور 1394 12:53
تعداد بازدید : 834

روایت ضرغامی از دیدار اعضای شورای فضای مجازی با رهبری

عزت الله ضرغامی گفت: دفاع از حقوق مردم و ضرورت برخورداری آنان از سرویس های فضای مجازی آن هم با سرعت بالا و کیفیت خوب و در عین حال تأمین حداقل امنیت آنان، از بخش های برجسته ی فرمایشات رهبری در دیدار اخیرشان با شورای عالی فضای مجازی بود.

فناوران - عزت الله ضرغامی رئیس پیشین رسانه ملی مطلبی را درخصوص جلسه اخیر اعضای شورای عالی فضای مجازی با رهبر انقلاب منتشر کرد. ضرغامی در این باره در صفحه شخصی اینستاگرامش با عنوان «فضای مجازی، عرصه  زندگی جدید انسان هاست» نوشت: اعضای شورایعالی فضای مجازی، بعد از سه سال و نیم مجدداً خدمت رهبری رسیدند تا روشن شود علیرغم برخی اقدامات، تا چه اندازه عقب هستند! من هم مثل بقیه! از عدم تشکیل جلسه اصلی شورا که رؤسای جمهور به طور جدی نسبت به آن تعلل داشتند تا مخدوش شدن اصل تمرکز در این حوزه و معطل ماندن پروژه ی زیربنایی «شبکه ی ملی اطلاعات»، مورد بحث ایشان بود.
از نوع برخورد رهبری دریافتم که فرمایشات ایشان از نصیحت و ارشاد گذشته و به طور جدی اعضا را ملزم به انجام دستورات می فرمایند.
دفاع از حقوق مردم و ضرورت برخورداری آنان از سرویس های فضای مجازی آن هم با سرعت بالا و کیفیت خوب و در عین حال تأمین حداقل امنیت آنان، از بخش های برجسته ی فرمایشات ایشان بود. فضای مجازی، عرصه زندگی جدید انسان هاست. سیاستگذاری، مدیریت صحیح، حمایت مؤثر و نظارت همه جانبه، حداقل وظایف حاکمیت است که مردم از دولتمردان انتظار دارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :