آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83291
تاریخ انتشار : 22 شهریور 1394 12:27
تعداد بازدید : 671

بدون تیتر

رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه بیش از یک میلیون خانه خالی در کشور وجود دارد، گفت: از این رقم بالای ۴۰۰ هزار واحد مربوط به تهران است.

  مدیر کل استاندارد استان تهران از کشف خط تولید یخچال و فریزر خانگی با برند سامسونگ که اقدام به جعل نشان + A می کردند خبر داد.
  عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: در صورت ورود خودروسازان بزرگ جهانی به کشور دوران یکه تازی وارد کنندگان خودرو به پایان خواهد رسید.
  رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی تهران از دستکاری نرخ ارز در بازار سخن گفت و نسبت به تبعات این اقدام هشدار داد.
  بر اساس ضوابط مالی ناظر بر بخشنامه بودجه ۹۵ کل کشور که توسط رئیس جمهور ابلاغ شد، افزایش ۱۰درصدی حقوق کارمندان دولت در سال ۹۵ و عیدی ۷۵۰هزار تومانی کارمندان پیشنهاد شده است.
  آمار تولید پنج ماه امسال خودروسازان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد دارد، اما نگاهی به آمار مرداد ماه نشان می دهد آنها تیراژ خود را نسبت به تیر ماه کاهش دادند.
  خبرگزاری رویترز اعلام کرد: بانک بین المللی گلدمن ساچز آمریکا پیش بینی قبلی خود در مورد چشم انداز قیمت نفت را اصلاح کرد و آن را کاهش داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :