آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83287
تاریخ انتشار : 22 شهریور 1394 12:20
تعداد بازدید : 1198

توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران:

یازدهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک برگزار می‎شود

سازمان نظام صنفی رایانه‏ای تهران يازدهمين دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتيک را با هدف گسترش فرهنگ ورزش و تقويت روحيه همکاري و همدلي در خانواده صنف فناوري اطلاعات و ارتباطات و با حضور 30 شرکت بزرگ این حوزه برگزار می‎کند.

نصر تهران- اصغر رضانژاد دبیر سازمان با اعلام این مطلب گفت: دبیرخانه و کمیته ورزشی سازمان پس از برگزاری موفق ده دوره جام انفورماتیک یازدهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک را با هدف ترویج وحدت رویه و همدلی میان اعضای سازمان و با محور تقویت رقابت سالم میان فعالان حوزه ICT برگزار می‎کند.
رضانژاد در مورد تاریخ برگزاری این رقابت‏ها گفت: مسابقات فوتسال جام انفورماتيک بر اساس برنامه زمانبندي صورت گرفته، از روز جمعه 27 شهریورماه جاری آغاز شده  و در نهایت روز جمعه 15 آبان ماه با تعيين تيم قهرمان، خاتمه خواهد يافت.
دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران گفت: در این دوره از مسابقات 30 تیم از شرکت‎ها و فروشگاه‏های عضو سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران حضور  دارند.
 رضانژاد در جلسه هماهنگی و قرعه‎کشی تیم‎های شرکت‎کننده در خصوص اهداف برگزاری این مسابقات گفت: تلاش بر این است تا این مسابقات ضمن جلب مشارکت اعضا  و تقویت نشاط در خانواده بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتواند نمونه شایسته‎ای از یک حرکت فرهنگی در صنف باشد.
در این مراسم شهرام زندیه وکیلی، مسوول کارگروه برگزاری مسابقات ورزشی  سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران به تشریح قوانین و مقررات حاکم بر مسابقات فوتسال پرداخت و تاکید کرد: در این دوره از مسابقات که براساس آیین‎نامه اجرایی مدون و جامع برگزار می‎شود، رعایت نظم و انضباط و قوانین مورد توافق تیم ‎های شرکت کننده، اهمیت بسزایی دارد.
زندیه وکیلی ادامه داد: تمامی مقررات فدراسیون فوتبال در این دوره از رقابت های فوتسال حاکم است. امیدواریم با رعایت همه جانبه این قوانین از سوی تیم ها و عملکرد صحیح داوران حرفه ای حاضر در این مسابقات، شاهد رشد روزافزون سطح برگزاری رقابت های ورزشی در صنف انفورماتیک باشیم.
او با مثبت ارزیابی کردن برگزاری جام انفورماتیک پس از برگزاری موفق این رقابت ها طی 10 دوره گذشته گفت: قطعا این مسابقات که با هدف ایجاد وحدت و دوستی بیشتر میان اعضا ی صنف IT برگزار می شود، باید زمینه را برای انسجام بیشتر میان شرکت های بزرگ و کوچک صنف فناوری اطلاعات فراهم کند.
در این دوره از مسابقات فوتسال جام انفورماتیک 30 تیم از  شرکت‎ها و فروشگاه‎های بزرگ حوزه فاوا همچون همکاران سیستم، فناپ، صنایع ماشین های اداری ایران، پارس آتنا دژ، مجتمع کامپیوتر پایتخت، سازگار ارقام، خدمات انفورماتیک، خدمات انفورماتیک راهبر، مهندسی سیستم یاس ارغوانی، چارگون، پردازش موازی سامان، امن افزار گستر شریف ، ایران رهجو،  شاتل، آزاد نت رسانه، گروه دوران،داده پردازی ایران اتیک پارس، تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، صمیم رایانه ، فناوری اطلاعات و ارتباطات کاریان ، آریا همراه سامانه، سفیر آبی آرام، گسترش فناوری های نوین کشاورز، کارت اعتباری ایران کیش، خدمات آواژنگ حضور دارند.
در یازدهمین دوره مسابقات فوتسال جام انفورماتیک که قرار است در مجموعه ورزشی دانیال واقع در منطقه آجودانیه تهران برگزار شود، حضور برای عموم صنف و خانواده های آنها آزاد است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :