آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83219
تاریخ انتشار : 21 شهریور 1394 12:0
تعداد بازدید : 853

شرکت ارتباط امن برگزار می‎کند:

کارگاه افزایش ایمنی شبکه سازمان ها با هدف ارتقای دانش مدیران

شرکت ارتباط امن کارگاه افزایش ایمنی شبکه سازمان ها را با هدف ارتقای دانش مدیران سازمان ها و شرکت ها در روز بیست و چهارم شهریورماه برگزار می کند.

فناوران- امروزه امنیت اطلاعات و امنیت مربوط به مسایل آنلاین در محیط کار دارای اهمیت بسیار بالایی است و مسوولان و مدیران سازمان ها و شرکت ها همان گونه و به همان میزان که برای ایمنی و امنیت محیط کار اهمیت قایل هستند باید برای امنیت اطلاعات نیز تدابیر لازم را درنظر بگیرند.
سماواتی، مدیر امور نمایندگان شرکت ارتباط امن درباره مشخصات این کارگاه گفت: این شرکت با هدف ارتقای اطلاعات کارشناسان و مدیران در سازمان ها و شرکت ها اقدام به برگزاری دوره آموزشی تحت عنوان کارگاه افزایش ایمنی شبکه سازمان ها کرده است.
وی زمان برگزاری این کارگاه را 24 شهریورماه جاری اعلام کرد و گفت: این دوره آموزشی، راه های مقابله با انواع بدافزارها، نحوه عملکرد و انواع روش های مقابله با آنها را بیان می کند؛ همچنین در این دوره به معرفی آسیب پذیری های موجود در انواع شبکه و تجهیزات و نحوه مقابله با انواع نفوذ پرداخته خواهد شد و نیز طی آن، نحوه عبور از HIPS وNIPS   بررسی می شود.
سماواتی با بیان این که شرکت ارتباط امن اقدام به ارایه گواهی نامه معتبر بین المللی به شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی خواهد کرد، گفت: علاقه مندان به شرکت در این دوره برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی CHANNEL@ERTEBATEAMN.COM ایمیل بزنند.
شرکت ارتباط امن با به کارگیری استانداردهای جهانی و توسعه فناوری اطلاعات همواره با برگزاری دوره های آموزشی مدیریت و فناوری اطلاعات و ارتباطات و نیز برپایی سمینارها و کارگاه های آموزشی مرتبط با امنیت فناوری اطلاعات و مدیریت استراتژیک سعی در ارتقای دانش امنیت اطلاعات در سازمان ها داشته است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :