آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83215
تاریخ انتشار : 21 شهریور 1394 11:55
تعداد بازدید : 1115

حدس می زنم؛ آیفون 6s رونمایی شده باشد

ساحره چمنی- امروز ۴ شنبه ساعت ۳ ظهر است. امشب آیفون توسط اپل رونمایی می شود، اگرچه ماه هاست انتظار عرضه آیفون را دارم، اما به دلایلی نمی توانم منتظر رونمایی رسمی از آیفون اپل باشم. پس باید حدس بزنم که آیفون امسال چه شکلی است.


حتی مطمئن نیستم که این آیفون با شماره ۷ می آید یا پسوند S را می چسبانند به آیفون سال قبل. حدس می زنم که اپل امسال از دو مدل آیفون یکی 6s و دیگری 6s+ رونمایی می کند. مثل سال گذشته آیفون 6s همان ۷/۴ اینچی است و آیفون بزرگ تر با سایز ۵/۵ اینچی رونمایی می شود.
شاید حدس زدن درباره آیفون های جدید اپل به دلیل شایعاتی که درباره آن منتشر شده، سخت نباشد اما پیش بینی برای محصولات این غول آمریکایی کار آسانی نیست.
با این حال طبق شایعات آيفون جدید با پردازنده A9، دوربین پیشرفته تر نسبت به آیفون های 6 عرضه می شود که احتمالا پیکسل هایش به عدد ۱۲ می رسد. می گویند فناوری فورس تاچ امسال یکی از مهم ترین ویژگی های آیفون های جدید است و اگر شایعات درست باشد یکی از دلایلی که امسال اپل را به اوج می رساند همین ویژگی فورس تاچ است. شاید درباره قابلیت فورس تاچ شنیده باشید! این فناوری تماس بدون فشار یا تپ و فشار انگشت را تشخیص می دهد و می توان بر اساس میزان فشار وارده بر نمایشگر دستوراتی به آن داد. اما ظاهرا اپل سعی کرده که قابلیت Hey Siri را به آیفون های جدید اضافه کند تا گوشی هایش همیشه آماده فرمان باشند تا کاربران همه فعالیت های خود را به این دستیار صوتی بسپارند.
به نظرم می رسد که اپل امسال آیفون را طوری طراحی کرده که دیگر خم نشود و سوژه دست رقبا نخواهد داد. اپل حتما روی بخش آنتن دهی گوشی هایش هم تمرکز کرده است.
تا فراموش نکرده ام آخرین چیزی که شنیده ام درباره این آیفون های جدید پرسروصدا، رنگ رز طلایی است. اوایل سال جاری وال استریت ژورنال گزارش کرده بود که آیفون 6 اس در رنگ صورتی معرفی می شود. حالا نمی دانم صورتی، رز گلد، سفید و سیاه به هر حال آیفون رونمایی شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :