آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 83079
تاریخ انتشار : 18 شهریور 1394 12:19
تعداد بازدید : 1751

سامانه «سرویس 3» برای پخش پرسرعت ویدیو ارایه شد

با افزایش ضریب نفوذ اینترنت به ویژه اینترنت همراه در کشور، ارایه محتوای بومی فاخر و متناسب با نیاز کاربر ایرانی ضرورتی غیرقابل انکار است.


فناوران- سامانه سرویس ۳ که بر اساس همین ضرورت، توسط تیمی از متخصصان حوزه نرم افزار راه اندازی شده ، گامی نوین جهت ارایه محتوای چند رسانه ای محسوب می شود. این سامانه که تحولی در پخش آنلاین ویدئو ایجاد خواهد کرد بر بستر نرم افزار تلفن همراه و وب سایت امکان مشاهده فایل های ویدئویی کوتاه را به کاربران می دهد.
سرویس ۳ سامانه ای است که ایده اولیه آن ارسال محتوای چندرسانه ای متنوع از طریق اینترنت نسل ۳ و ۴ با حفظ سرعت و کیفیت است. این سامانه با ارایه محتوای صوتی و تصویری بر اساس سلیقه کاربر ایرانی، روند طولانی جستجو در اینترنت برای دریافت محتوای مورد نظر را حذف کرده است.
به گفته طراحان این سامانه، دسته بندی های متنوع آموزشی، سرگرمی، هنری، ورزشی، فرهنگی و غیره دسترسی مخاطبان برنامه به ویدئوهای این سامانه را تسهیل کرده است. از مزایای این سامانه می توان به طراحی نرم افزار تلفن همراه با استفاده از جدیدترین روش های تولید نرم افزار، رابط کاربری ساده، گرافیک کاملا مدرن، امکان پخش آنلاین ویدیو وانتخاب کیفیت ویدیوها با توجه به سرعت اینترنت کاربران اشاره کرد.
راه اندازی سامانه هایی مانند سرویس ۳، این امید را ایجاد می کند که وابستگی به محتوا و سامانه های خارجی کاهش یافته و کاربر ایرانی بتواند از خدمات نوین بر بستر باند پهن استفاده کند. دسترسی به این سامانه و امکان دانلود نرم افزار تلفن همراه آن از طریق سایت service3.ir برای کلیه کاربران فراهم شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :